Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...52535455565758...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#46034
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ahoj holky a kluku, teda Krtku. Chválení se je důležité, ale též si každý den vybavte nějaký ten alkoholový zážitek za který se stydíte, nebo na který byste rádi zapomněli. Ona hlava časem všechno zlé vypustí a to se Vám později může vymstít. Ztratíte ostražitost a BUM! Chce to najít ten svůj poměr chvály a hany. Mě to pomáhá. Tak ať se i dál daří. Váš Včelař.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46035
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Dobre rano Vam prajem. Kukam,ze moj prispevok zas nebol poslany cely Tak snad Vam to prislo aspon do emailu cele Santal to klepanie nenavidim! Hlavne ked sa na teba niekto diva a ty znervoznies este viac a este viac sa rozklepes. Tak mamka nie je este v stave kedy to mysli uplne vazne. Aj ja som mala takych pokusov,ze sa to neda ani spocitat. Vzdy sa nasiel dovod preco si dat. Ved predsa kamoska ma to a kanos to a toto je dovod na pripitok a este ked do teba prudia aj znamy tak je to konecna. Cloveka to rychlo zlomi. Ale snad sa coskoro prebere a tiez si to uvedomi. Ja mam dnes este volno tak som si privstala skor sama pd seba uz sa mi nechcelo lenosit v postely a robim si domace veci pijem kavicku a tak. Sice je vonku hnusne ale ja mam fajn naladu Tak sa drzte vsetcia
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46037
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Hezký den, také já se stavím do řady těch, co drží.... Nálada dobrá, alkoholové myšlenky jen občas a slabé. Přesto při každém přečtení příspěvků zde si vybavuji ty svoje kousky a těžkosti spojené s pitím..jak píše Vcelar. Pořád to vidím a cítím. A ano, musíme si připomínat.
Jinak, jsem nakopnuta novou energií, a dělám věcí, které jsem ve svém útlumu nedělala. např. dcerka atopický exzem, kolik měsícům si říkám, že uvařím domácí sliz na praní místo prášku, který ji dráždí, vyrobím domácí mýdla na mytí. Jenže jaksi nezbyvala energie. Potřeboval ji chlast. Tak jsem minulý týden vše nakoupila a o víkendu vyráběla. Taková radost , takové štěstí , a přitom taková blbost , všude mýdla všech tvarů a vůni. Děti vyndavaly z forem a teď tu na drevech zrají a já se chodím kochat a vonět .
Také hodně dělám zeleninovo ovocné šťávy, najednou nejsem líná aj...
Takže za mě, chlast ne, bere mi čas a sílu na to pěkné, co mi dělá radost
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46042
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Opäť som bohatší o skúsenosť, že triezvy ďalej zájdem.
Absolvoval som stretnutie abiturientov po 40.rokoch - bez straty vedomia aj triezvosti.          
Gurmeti aj gurmáni si prišli na svoje, ale ani hedonistickí pôžitkári a ostatní fajnšmekri neboli o nič ukrátení.       Popri konverzácii sme (si) mimovoľne oprášili spomienky na šibalstvá a excesy z dôb, už dávno, minulých.      

Pohoda a dobrá nálada nás prevalcovala úplne všetkých - kantorov aj abiturientov.
      
Baviť sa dá aj bez alkomágie.  
   
Eufória dobrej nálady, vzájomného prelínania sa spolupatričnosti a osobných priestorov nás zjednotila do unikátneho celku, bez rozdielu národností.    
 Česi, Moravania, Slováci, Maďari aj Rusíni spoločne v jednom mechu. Doteraz ťažím elán z tejto búrky pozitívnych energií a energoinformácii.     
Všetkým Vám prajem iba podobné pozitívne zážitky a skúsenosti...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46043
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Ja, to je dobře že sis to užil
Taky se těším, až si budu věřit a takové akce si fakt uziju bez chlastu.
Já peču Apple pie, voní hezky, snad bude mňam mňam mňam.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46044
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Šantal napsal:
Ja, to je dobře že sis to užil
Taky se těším, až si budu věřit a takové akce si fakt uziju bez chlastu.
Já peču "Apple pie", voní hezky, snad bude mňam mňam mňam.

...jabĺčkové = milujem: štrúdle, záviny, v kombinácii s makom, orechami, atp. ...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46045
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Je to mřížkový koláč z křehkého těsta. Škoda, že ti nemůžu kousek poslat
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46046
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
...škoda, ale: (mám už kúpený makovo-jablkový závin z lístkového cesta)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46047
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Mák miluju
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46099
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 6 rok, 6 měsíce  
Dobre piatkove rano vsetkym. Tak aj ja sa hlasim sice som trosku zanedbala dochadzku ale nevadi. Tento tyzden je trochu perny. Prisla nam navsteva z ciech takze viete si to predstavit. Prve co bolo musel nyt uvitaci panak. Neprotestovala som a nesnazila sa vysvetlovat a hladat vyhovorky,ze nechcem. Nemalo by to zmysel Chytila som panaka pekne som si s kazdy tukla a robila som,ze som si odpila potom som sa zatvarila,ze potrebujem vodu k tomu a isla do kuchyne a sup ho do umyvadla Sice v kutiku mi ho bola skoda ale nie,ze som ho nevypila ale ze to stoji take prachy a vylievam to. Ale mala som dobry pocit so seba. Dalsi uz som odmietla s tym,ze rano idem do prace. Prvy by mi nepresiel s takouto vyhovorkou. Vcera som prisla z prace a zase sa popijalo. Ale samozrejme v klude a nie do mrtva. Kazdy si cuckal to svoje cely vecer. Keby pijem ,u mna by urcite pri cuckani neostalo. Priatel mi nalial panaka. Este teraz rano ho vidim polozeny na krbe a plny Sama som prekvapena , ze tak odolavam a netrpim. Dnes je to 12 dni. Priatel vcera pri mne lezal ked sme isli spat a bol to hrozny puch! Nebol opity ale proste je to citit. Chcela som to citit a pri tom sa mi krcil nos,ze fuuuj. A myslienkami ma to odpudzovalo. Takze asi tak z mojho zakulisia. Som rada,ze sa Vam vsetkym tak dobre dari. Len tak dalej. Da sa to zvladnuj len musime odolat pokuseniu co je niekedy tazke. Pekny predvikendovy piatok prajem.
Tamara
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...52535455565758...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter