Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#50356
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
A po svete beha spousta lidi, co nepiji a nebo piji semotamo a nedela jim problem nepit ve spolecnosti nekoho, kdo nepije vubec - lide se potkavaji a rozchzeji, takze pro nepotkat a nepozat ty, co nepiji?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50357
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Strach má asi každý, kdo si to v hlavě srovnal. Leni, obdivuji, že i když jsi čekala, že Ti kamarád přinese alkohol, když už to bylo tak silný, že jsi se smířila s nealkem.
Myslím, že kdybych se takhle rozhodla, že to také zvládnu. Ale u mně bohužel ten velký třesk v hlavě ješte neproběhl.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50362
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
MichalB..moc ráda bych takové lidi poznala. Strašně moc. Třeba se jednou dočkám.

AGI.. Děkuji. Jojo, to si říkám často. Proč tě? Ještě ne! Čím déle, tím lépe. A přesně.. Chuť přijde, ale zase odejde.

Karolinka, smířil jsem se a byla jsem fakt vděčná
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50372
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenko, dockame se jen smrti, pro to ostatni musime vzdy neco udelat
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50826
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
To ano. Ať se snažím, jak se snažím, vždy vše udělám špatně
Jinak není moc možností. Operace, rehabiliťák-už teď mám sedm týdnu jistých a vypadá to, že už se mohu psychicky chystat na další zákrok. Sice ne patere, o to větší nervy mam, protože nevím, co mě čeká. Ať vlezu, kam vlezu, všude se chlastá.
Celou dobu max o Birellu.
Dnes 2 dl vína za celý večer a ještě větší strach, že jsem opět vše prodělala.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50827
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Leničko, je mi moc líto, že se stále plácáš v nějakých sr.č.ch ... a ještě si další přiděláváš. Ačkoli rozumím, že je to těžké a chápu důvod tvého napití, opravdu opravdu a asi sama víš, že je to k ničemu,že stejně to budeš muset řešit, že tomu neutečeš a zdraví je nadevše. Ale s lahví to bude prostě horší! Tak alespoň tohle si prosím nenandavej. Jinak, uvidíš, že až se překlene tohle blbý období, tak bude zase fajn život. Prosím, už nepij... myslím na tebe a posílám ti lepší náhladu a držím palce. To zvládneš a bude líp
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50828
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Jinak někdy mám strach, že přijde den, kdy si prostě tu 1 "jedinou" sklenku dám.
Ale teď to ještě určitě nějakou dobu nebude. Mám děti a ty mají jen mě

Dnes 2 dl vína za celý večer...


Zbavila si sa deti? Ale prečo si sa nezbavila aj tej zelenej ústnej vody z Lidla?

P.S. Som ja ale sviňa čo?

Ono to zrejme asi vážne nefunguje tak, že kvôli deťom nemôžem. Nefunguje to ani u Pistácie. Ani v mnohých iných prípadoch. Hm..tak čo s tým? Ako prestať piť, keď kvôli deťom by som nemala, ale chcem? Že by to vážne fungovalo tak, že to musím kvôli sebe a pre seba? Že ja musím byť na prvom mieste, ak chcem dlhodobo abstinovať? Ale chcem vôbec abstinovať?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50829
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahojky Krťíku, teda, je vůbec něco, co nedokážeš vyhledat, vylustrovat najít ? Ale máš pravdu, třeba je to kopanec, který Lenku správně nakopne. Moc bych jí to přála, i kdybychom ji to tu měli kopat do hlavy denně. A tím i sobě...Stojí za to ona, i ty děti....
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50830
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Co se těch dětí týče, spousta ne-li většina lidí, co jsou zavisli na alkoholu, jsou rodiče. Takže to asi fakt nefunguje.
Mě ale třeba hodně nakoplo k abstinenci čtení tady na fóru tech příspěvků, co pišou zoufale děti závislých rodičů. To, jak trpí a že nechci,aby tak jednou o mě dcera smýšlela nebo psala.
No, ale jinak paradoxně jsem se děsila chvile, kdy dcera odejde z domu (a to se blíží mílovými kroky, brzy půjde na střední, tedy na intr). A myslím, že kdybych nepřestala pít, že by ta samota vedla daleko k intenzivnejsimu pití, což by byla konecna. .
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50831
Re: Jak to je? Před 5 rok, 7 měsíce  
Mám selektívnu pamäť. Často zabudnem, kde čo položím. Čo je problém najmä v práci vo veľkom sklade . No a niektoré veci si zase pamätám lepšie. Proste si pamätám čo, kto, kde, kedy(približne) napísal a pripomeniem mu to. Taká určitá forma diskusie. Viem, že je to hnusné, hanbím sa za to , ale tak čo už.
Osobne proti Lenke nič nemám. Však ju ani nepoznám. Nie je to ani jej kritika. Veď aj ja som x-krát zlyhal. Je možné, že tie 2 deci boli len jednorázový, aj keď veľmi nebezpečný exces. Ale podľa príspevkov to bola len otázka času.
Ja v podstate narážam len na to "...kvôli deťom...". Preto som si spomenul na ten citát. Ako motivácia sú deti skvelé, ale pokiaľ si do hlavy nevtlčiem, že abstinovať musím kvôli sebe, že ja som na prvom mieste, tak to pôjde ťažko. Ja viem ono to vyznie zvláštne. Akoby som chcel dať deti na vedľajšiu koľaj. Ale závislosť je choroba, ktorá má svoje špecifiká. Nestačí zobrať 3x denne zázračnú pilulku.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter