Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#53977
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renato, to prioadne delirium prochazi za 2 az 3 dny po vysazeni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53978
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Dnes ráno jsem hodně pospíchal a musel se holit ať jsem krásný a plácal jsem na sebe rychle Pitralon, natek mi do ucha, nosu, pusy, oka a celý den jsem měl takový blažený pocit pálení huby, no teď když to čtu tak ono je to taky taková ta otevřená flaša za zrcadlem v koupelně... no ale asi tak první dva roky jsem nic takového doma neměl, nevěřil jsem si,.. děvčata holt budou muset zabrat, hodně obětovat a tady jich taky psalo, těch jmen, a co je s nima, většinou to nedokázaly, lejou podle mně dál... ne všechny, některé jen čtou a drží se, zdravím Vás
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53979
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ono je to nebezpečné, stačí si přečíst, jak to měl V.Mensik, že se znovu rozpil po nějakém léku.
Ale jinak to domácí pití postihuje více ženy a je pravda, že je to takova plíživá závislost a je hodně skryta. Ženská funguje přes den na 100% prace děti domácnost a večer je tu to víno. ...uvolnění, relax. A po pár letech je tu zavislost jak vyšitá. Ale na první pohled je to normální ženská, jen časem už to začíná být vidět. Otoky, stárnutí atd.
A hlavně si to dlouho nikdo nechce připustit, však je to jen trochu vína. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53980
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj,Alie a Krtek nas nešetří,ale to je dobre.Maji pravdu a musime se umet podivat se ji přímo do oci.Dnes v praci dobry,zadny třes ani stres.Mam doma spousty prace,tak doufam ze se unavim a budu spat líp než na dnešek.Doma zadny alkohol,jen birell,ale ten nemusim.Diky za vsechny reakce.Piju vic kafe a kouřim,ale najednou nezvladnu odbourat vic veci,nejsem nijak silna osobnost.Tak jdu se venovat s čistou hlavou domacnosti a dětem a vydržím to.Nejake silne bazeni nepociťují,tak snad vecer to dam.Zdravim vsechny,kdo jsou na tom uz lepe a i ty co jsou na zacatku jako ja.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53981
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Karolíno a Renato. Je pravda že kdybych dřív přišla na tyhle stránky asi bych už dřív to brala vážně s abstinenci. Pro mě bylo dobré to tu ventilovat a nezradit lidi tady na fóru tak hlavně sama sebe. To že jste uklouzli ve svém snažení neberte jako prohru, ale jako ponaučení.Ani mě se nepodařilo ze dne na den s popíjením, ale teď už vím že nechci znova být v tom bludnem kruhu.O víkendu jsem měla narozeniny a ani přípitek nic. Dnes mě nabídli sklenku vína a už ten pohled na tu sklenici ve mě vyvolal kyselý pocit a obracel se mě žaludek
S hrdosti jsem poděkovala a oznámila že nepiji ať si to dají na moje zdraví.Kdyz vezmu svých 10 let zpětně tajného pití je mě ze mě samotné špatně. Holky držte se
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53983
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ještě se vrátím k otázce Jak abstinence mě změnila život. Asi bych začala jak mě alkohol změnil život. Nejdřív jsem si ani nepripoustela že dělám něco špatně a nebo že bych to včas nezastavil. Chvíli to trvalo než se můj život změnil po každých 14 dní na časovanou bombu. Pár let jsem si pohravala s pitím abych zapomněla, odpočla si, vypla a končilo to jen tak si dát. Pozdější stadium okem kdy jsem nevěděla co bylo mě vyděsilo.
Fuj!!! Jen myšlenka na moje chování mě posiluje být jiná... Lepší.
A co mě to vše dalo? Asi smutek ze ztráty 10 let kdy bych některé věci udělala jinak. Teď se cítím fajn a silná
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53984
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renčo, hlavně si nemysli, že je to myšleno ve zlem. Byla jsem na ještě nedávno podobne.
Vlastně jde o takove nastavení zrcadla, aby si to viděla jiným úhlem. Ono to někdy pomůže si věci srovnat...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53985
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Tak dnes bojuji doslova, asi nejhorší večer za doby mého snažení. Už jsem měla obutý boty, ale pak jsem sebrala všechny síly, zopakovala jsem si, proč pít nechci, logicky úplně jasný, ale tělo řvalo. Nalila jsem do sebe litr vody s citronem a už dobrý. Dnes jsem pochopila tu suchou domácnost. Renčo, jak Ty?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53986
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolíno drž se.Az bude tělo dostatečně zbaveno zátěže na alkohol půjde to líp. Jen vydrž. Klidně sem piš i v nejtěžší chvíli. Já dříve měla to nutkání také velké že jsem byla schopná vyrazit si koupit láhev.
Proč tenhle hnací motor jsem neměla třeba na hubnutí.
Jo a pokud chceš ještě jednu motivaci ode mě, tak po vysazení alkoholu jsem i zhubla. A abych byla ještě více spokojená nasadila jsem si Keto dietu. Při ní nesmíš vůbec pít alkohol. Hubnutí šlo jedna báseň.
Tak držím palečky neboť vím že je to těžké
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53987
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahojky,ja v pul osmé usnula u telky,piju jen šťávu A čaje,bolelo me cele tělo,nevim jestli z prace nebo jak se tělo zbavuje zátěže.Ted jsem si byla zakourit,doma neni zadny alkohol,tak dobry.Nalila jsem do sebe půl litru stavy,vyvetram si poradne v ložnici a bez telky jdu spat.Taky se dost potim .Asi to k tomu procistovani organismu patri.No cítím se strasne unavena,ale nemyslim,ze se dosyta vyspim.Cítím se tak nejak zvláštně.Ale ne ze bych se chtela napít,nebo nejaky psycho.Moc se snazim v tom nepytvat a spis to zaslat.Tak den dva za mnou a zitra snad bude o trochu lip.Dobrou noc vsem.A zase Diky za to ze tu jste.Je to pro me psych.podpora,i kdyz vim že ten krok za krokem je jen na me.Po tolika mesicich bez jediné pauzy denodenniho pití je pro me i druhy den obrovsky zazrak.Diky a dobrou.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter