Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...29303132333435...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64665
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Nazdar Verčo, to je dobře, že se držíš.
Jen tak dál.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64666
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Děkuji všem za odpověď i podporu a Verce přejí at se daří. Už to ze šla do léčebny je vítězství..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64667
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Já se zase ozvu co a jak a vy taky bojujte, ať sem nemusíte. Já poprvé a doufám, že naposledy... Držím vám všem pěsti.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64668
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Verco, jsi skvělá. Na jak dlouho tam jsi? Věřím ze to ma hodně FO sebe a usnadní ti to start k lepším zitrkum..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64669
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Veroniko jsi hustá! DObře ty!

Mílo já jsem kvartál a už páár let se v tom plácám, ted mam několikátý pokus, teprve tři měsíce jsem střízlivá. Moje maximum byly těhotenství, to jsem nikdy nepila a kojení. A jen tak pouze 7 měsíců... Já se bohužel nechávám stáhnout partou kolem k večírkům, ale já potom pokračuji, oni většinou ne tak moc...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64670
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Mila, ad nealko: mozna ti to bude fungovat. Nekterym lidem to i funguje. Tezko rict, zda jim to bude fungovat dlouhodobe a nebo tim jen neco v pozadi prizivuji. Ja to vyzkousel parkrat na ochucenem nealko pivu. Vylemtal jsem na posezeni 0.5L plechovku a hledal v lednici dalsi .. Krasne se na tom ukazalo, jak se by se to rozjelo, kdyby to nebylo nealko, ale alkoholicke pivo. Mohl bych si rovnou za par dni nekomu rict, at me odveze na detox. Za me je to zbytecne zkouset a testovat a jak rika kolega: kdyz je neco zbytecny, nedelej to. Jak jednoduche
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64671
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
I tři měsíce mi momentálně připadají neskutečný... Já teprve druhy den..????. Nejsem v tom lékař ale vždycky jsem si myslela ze pokud se někdo napije/opije jednou za x měsíců není to problém.. Já pila spis víkendové.. Ale jak jsem musela zůstat na neschopence - už třetí měsíc, po měsíci se to zvrhlo v denní piti..Nahrálo k tomu ze nemůžu do práce a tím pádem nemusím řídit.. To jsem nikdy neporusila. Za volant jen strizliva a už den předtím nepit...
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64672
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Tři měsíce jsou skvělí.. To věřím ze jsi z nejhoršího venku a dáš to.. Klobouk dolů..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64673
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
No, je opit se jednou za mesic jeden vecer a jednou za mesic a tahnout to dalsi 2-3 dny. Tomu se pak rika kvartalni alkoholik. Pak jsou ty s hladinkou - neustale pod parou, ale jaktaz v norme. A pak ti co nemaji zadne hranice - ja .

Za tri mesice z nejhorsiho venku - venku ji to nejhorsi teprve ceka a venkku z toho nejsme ani po 6, 7 letech (nebo jak dlouho nepiju alkohol) abstinence, zivota absitenta.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64674
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Asi máš pravdu. Ale i tak jsou tři měsíce krásný start a ne každému se to povede..si teda myslím. Jak jsem psala, já jsem na úplném začátku.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...29303132333435...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter