Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...11
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#7679
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Bohužel, nealkoholické pico - stále alkoholické akorát s méně procenty. Chuť piva, vše špatně. Mě to tehdy znovu rozjelo, pár nealkoholických asi dva měsíce a poté malé alko. No a pak to začalo znovu, přece to zvládám a do měsíce či dvou už jsem byl jak zákon káže. (jen můj názor, nenaštudováno) Ale ta chuť piva, ach jo. Jó asi to bude težší než jsme si mysleli.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7680
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Davide souhlasím, proč se dráždit chutí, a je fakt, že i to nealko pivo něco alkoholu v sobě má.Radši nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7682
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
asi dělám teda vše špatně, krom toho že se snažím. Tak nevim měla jsem jen žízeň, pila jsem ho i v létě páč psali že je nej..na žízeň. Nebrala jsem to tak že se vrátím k alku.
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7698
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
V nealku pivu je alkohol, říká se mu tak proto že řidiči po něm nenadejchají.
Je to ta největší blbost. Pila jsem nalko s tím že mi chybí chuť piva. A ejhle nebylo jedno ale třeba čtyři a střízlivá jsem nebyla. Mozek si to přebral po svým. Takže pokud chceš abstinovat, nepij nealko pivo. Je to fakt pitomost.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7699
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Určitě neděláš vše špatně, žízeň uhasíš i vodou. Já si kupuji ochucené vody a některý jsou fakt dobrý. Najdi si taky nějakou a střídej je. Mám pocit že naše podvědomí se chce vracet k něčemu co zná a na co je zvyklý - chlast.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7707
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Kateřino,

s tím mozkem máš pravdu, vrací ze k zažitým rituálům a chutím, tak je to i cígama. Jenže to už jsem zvládla, ale pomohla mě k tomu náhražka, tudíž si myslím že tak to také jde. Ale nealko si teda asi už nedám, zkusím colu tu mám taky ráda. Doma si piju co chci, mě šlo jen o tu hospodu. Holt tam někdy s holkama zajdem. Naštestí mě v tom podpořili, a dokonce mi řekli že já pít fakt nemusím, páč je se mnou sranda i tak. Je to fakt nesmysl že se lidi musí opíjet aby zahodily zábrany, a myslí si že pak jsou zábavní.
Na to jsem mohla ovšem přijít mnohem dřív, ale asi jsem do tohohle stádia holt musela nějakým způsobem dospět.

Světlanko...kdepak ty jsi???
Foxy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7856
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Holky co je to AA a jak se tam dá dostat? Piji tvrdý alkohol každý den a to mám malé dítě. Jsem totálně zoufalá a potřebuju to řešit (((
Jitka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7858
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Jitko, klikni si na Anonymní alkoholiky, tam se dozvíš vše.Scházejí se abstinující alkoholici a rádi pomáhají začátečníkům, sami se tím vlastně i doléčují, a je to dlouhé povídání.Jsou už v každém větším městě, můžeš tam jít, nemusíš mluvit, jen poslouchat.Je to zadarmo.Seznam skupin, čas, místo kde se scházejí najdeš také na jejich stránkách, myslím, že jsou i tady na Alkoholik.cz popsaný dobře.Vůbec neváhej, a jdi!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7865
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Moc Ti děkuji!!! Podívám se na to a doufám, že se dokopu a půjdu tam. Jinak to nedopadne dobře pa pa
Jitka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7867
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 3 měsíce  
Jitko, nenuť se, chtěj to!Je to pro Tebe.A jdi, neboj se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter