Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9375
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
text smazán správcem webu
Helena

Poslední úprava: 23/06/2012 14:32 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9377
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Myslím,že vyvolávat spor na těchto stránkách o tom,kdo má pravdu je věc o kterou tu vůbec nejde.Vůbec nejde o to,kdo má pravdu!Každý vychází ze SVÝCH VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ.Jsme lidé rozdílní a každému může pomoci něco jiného,nebo vůbec nic a upije se.Ovšem za velice nebezpečné považuju druhému radit at´to,či ono nezkouší-je to ovlivňování,které může mít za následek,že pomoc,která může být jako jediná účinná bude nevyužita a dotyčného může stát život.PROSÍM,MĚJTE NA PAMĚTI-ŽE ALKOHOLISMUS JE STÁLE SMRTELNÉ ONEMOCNĚNÍ-jiné kategorie tohoto fora o tom jsou jasným důkazem!!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9378
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Heleno, proč píšeš mé bydliště? Tato slova z modlitby AA použil i třeba Arthur Miller. Jsi posedlá mojí osobou, slídíš, číháš, já se směji.Smutné je, že odrazuješ lidi nemocné, zoufalé od AA, kde by mohli najít pomoc,je vidět, jak chceš pomoc!Když áčka nechápeš, tak je nekomentuj, ztrapňuješ se.
Liba

Poslední úprava: 23/06/2012 14:41 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9379
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Helena má pravdu, paní Líba by neměla osočovat druhé pro jiný názor, není to poprvé, co o někom píše, že blábolí atd...tak se diskuze nevede.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9380
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Paní Aleno,
děkuji Vám za podporu a přeji hezký večer!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9381
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
A když ta osoba lže?Co napsat?A třeba asi vědomě?Tato diskuze je o pomoci!!!!ne , o osobních sporech, když Heleně vadím, může to napsat přímo mě.Na rozdíl od ní vím, kolika lidem AA pomohli, i z této diskuze, lidé se drží, nepijí, co víc si přát.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9382
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ok, AA se rozhodně nebráním...ale ze začátku bych raději zvolila něco komornějšího, tzn., že jsem si našla psychologa a v pondělí jdu na první sezení. Jelikož jde o to, že mám problémy s navázáním vztahů jako takových, alkohol samozřejmě udělá své, a najednou se zdá, že můžu navázat "vztah" s kýmkoliv...ale opak je pravdou, jsou to vztahy jen na jednu noc
Ještě jsem chtěla opravit: 4-5x do MĚSÍCE si vyjdu do takovéhoto extrému - ale škod už jsem beztak napáchala víc než dost
Alice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9383
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Takto se poznává plno lidí, stud, strach, stydlivost jim brání seznámit se bez berličky alkoholu, konce znáš.Můžeš spojit obojí, lékaře i áčka, v klidu, neboj, půjde to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9386
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahojte,...
Do AA jsem přišla tak, že mě k tomu dotlačily okolnosti. Teda přesněji moje pití. Nedávala jsem AA šanci, ale zkusila jsem to... vždyť nebylo co ztratit.
Dřív jsem si myslela, že mi žádná skupina nemůže pomoc, pak jsem tam ale přišla a pomohlo / pomáhá mi to.

Nelíbí se mi, jak jsou tady AA nazývány sektou. Není to žádná sekta...
...a osobní spory co se tady teď asi vedou by měly snad jít stranou (nebo aspoň ne sem - a řešit to soukromě...)

Setkání Anonymních alkoholiků je jedna z možností, jak člověk může řešit svůj alkoholismus... A já jsem ráda, že AA existují
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9387
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
Áčka pomáhají, třeba ne všem, někdy ne hned. Pro mne a mou střízlivost znamenají moc, stejně jako upřímný kontakt s mou psychiatričkou. Rozhodně je jednodušší nechat si pomoci než vést nesmyslný boj s alkoholem a až díky AA jsem ten boj byl schopen vzdát a začít žít. Bez alkoholu. Mám se co učit do konce života a už se v něm necítím sám, což jsem nikdy v mém předchozím životě vlastně nezažil a to je mi třicet jedna a teprve rok žiju bez alkoholu. Super. Přeju hezký den.
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter