Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Co mám dělat?
#2304
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 6 měsíce  
Jani,
děláš dobře, že se jedeš poradit.Můj syn taky přeručil studium a šel na léčení, šel dobrovolně - nedobrovolně,donutila jsem ho pod pohrůžkou, jestli nepůjde bude muset z domu a vyšlo to. Maturitu udělal, když se vrátil, jako by zázrakem, protože tehdy ještě dost kouřil marihuanu.
Terezka si tam vyčistí hlavu a bude mít větší šanci školu dodělat. Víra by ji také byla pomocí, ale ta se nařídit ani předat nedá. Je velice důležité, aby pochopila, jak moc ji alkohol ubližuje a bere a v léčebně by tu šanci měla. Jano, myslím na Tebe.
Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 11/11/2010 08:57 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2306
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 6 měsíce  
Jano, je to těžké, trpíš, ale děláš to nejlepší, pomůžeš dceři, je ještě hloupá, pubertální, netuší, do čeho se řítí, chráníš ji.Tak to má být.Možná Tě bude nenávidět, časem pochopí!Někdy se ten život zdá k nežití, ale bude dobře,musí být.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2308
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 6 měsíce  
Víš,naučila jsem se jednu věc.Dnes už nebažím po tom být milovaná všemi-je to nesmysl.který vede ke ztrátě vlastní identity!A není nenávist také projevem lásky?Toto všechno se dá časem upravit-toto jsou až druhořadé věci.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2309
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 6 měsíce  
Díky.já věřím-ona ne.Bude se muset učit věřit býlým pláštům v léčebně-to je počátek,který zatím bohatě stačí!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2310
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 6 měsíce  
Je to tvrdé.Nicméně sám si neuvědomuje,že miluje už jen sebe-a svoje pití,s kterým si sám neví rady!Říká,že tě miluje-sám tomu i věří,ale DOOPRAVDY tě jenom využívá.Alkoholismus je sebedestrukční a recidivní onemocnění-ALE VEDE TÉŽ K PARAZITOVÁNÍ A DESTRUKCI nejbližších lidí.Bud´to přijmeš,nebo řeš včasným odchodem-JEDINĚ TAK MŮŽE ON SÁM DOSTAT ŠANCI něco dělat se sebou!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2330
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 5 měsíce  
Výsledek mého úsilí o pomoc dceři?V noci,před odjezdem do domova jsem nespala.Strach o dítě,panika a?Má víra byla v pytli.V noci mi šrotilo v hlavě,myšlenky lítaly jak zběsilé!Nutilo mne to sednout k PS-vyhledávat kontaktní č.na příslušné psychiatry AT.Ráno-unavená dojela do domova,abych zjistila,že ředitelka ví o závislosti kulové.Dozvěděla jsem se ře zákonný zástupce jsem já-oni JEN MAJÍ ZODPOVĚDNOST.Bude jednat až když bude mít potvrzeno odb.lék.Potvrdila mi,že tím,že Terezka reprezentuje domov na OpenGate je pro ni prioritou!Rozhodla jsem se dotáhnout vše ještě tentýž den do konce!Ve vlaku,cestou zpět jsem obtelefonovávala všechny čísla,které jsem si zapsala.Současná situace v praxi?Nejbližší termín komplexního ,který jsem dostala byl v červnu 2011-tak praskají ve švech psych.lékaři se zaměřením na závislosti nezletilých!Jako poslední mne už napadlo volat své psych.dr.Turkové.Už se asi mnozí smějete-ale teprve v této situaci jsem si uvědomila sama sebe-a svoji situaci,do které jsem se sama se svými chybami dostala!Její rada?Oddělit její od svého!Dostala možnost si ochutnat svobodu-nezvládá!?Být tvrdá,nekomromisně trvat na tom,aby se mnou chodila na setkání AA.Stejně tak udělat všechno proto,aby mohla pochopit,že bez alkoholu se dá žít.Citlivě probrat,aby měla možnost si uvědomit,že nemá brzdy-pak totálně selhává aby přišla výčitky.A kolo se točí!DŮRAZNĚ upozornit-ještě jedno selhání?A léčebna!!!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2331
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 5 měsíce  
Jano, nakontaktuj dceru na DDA, dospělé děti alkoholiků, čímž je taky, dozví se nenápadně o alkoholismu daleko víc, jsou v Brně, jsou to bezva mladí lidé, určitě se tam dcera najde , pochopí i Tebe, a sebe.Zítra je Krokáč v Brně, kde oni budou taky, nejedeš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2332
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 5 měsíce  
Jediná cesta pro teenegra u kterého se rozvinula závislost jak nastavit JEHO POMYSLNÉ DNO od kterého se může,nebo nemusí odrazit.Pro mne to také znamená naprostou změnu přístupu k ní-at´se jí líbí,nebo ne.Má přijet 17.11.tak se těším a zároven´jsem zvědavá,jak a jestli to zvládnu?Vím,pokud chci pomoci,tak se to naučit musím-tak věřím,že to nějak zvládnu!Tak se držte!
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2333
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 5 měsíce  
Libo,ani nevíš jak ráda bych jela.Nemám nikoho k mámě-musím zůstat.Budu s vámi v myšlenkách a těším na vaše zážitky v TP.
Jana Mertosová
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: OSTRAVA Narozeniny: 02/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2335
Re: Co mám dělat? Před 13 rok, 5 měsíce  
Ahoj Jani,
kdybys měla všeho jako prožitých starostí, tak bys byla hodně bohatá. Jsi hodně moudrá ženská, život tě naučil. Terka přez všechny postoje které budeš muset zaujmout stejně uvidí, že ji máš ráda a že to děláš pro ni i když s námi naše děcka mom. nesouhlasí a snaží se všemy prostředky nás dostat do pozice, abychom jim nepřekáželi v jejich " kariéře" rozumí tomu co pro ně děláme i neděláme. Kolikrát jsem se já přistihla, že to je opět blbě co dělám a ihned jsem to synovi řekla a změnila - opravila postoj k mom. situaci. City pozitivní i negativní dokáží člověka v těchto situacích pořádně rozhodit, ale neboj se toho, víš proč to vše děláš a pro koho.
Moc Ti přeji, aby se vám oběma podařilo zastavit ten rozjetý vlak. 17 náctého na Tebe budu hodně myslet.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 05/11/2010 20:24 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter