Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Stydím se!
#8209
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Souhlasím, myslí si že dělá bůhví co, když si koupil nealko. Určitě se tváří jako hrdina. Bohužel je ale pěkně trapnej.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8316
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Maggorko-sice nesouhlasím s Tvojí přezdívkou.Je vidět jak málo se ted´máš ráda,ale věřím že si tu nálepku jednou sundáš.Už jste se vrátili?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8337
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Magorko, jak je, jak bylo?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8645
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,
měla bych se přejmenovat na KRÁVU...
UVěřila jsem mu, asi pod tíhou práce, životní situace,... a jak začíná náš víkend? Dnes už vypil, co já vím 7 piv...
Jsem natolik vyčerpaná, že už nedokážu ani psát... Hnijeme za živa. Šve mě to. Proč nemám sílu, změtit to?¨Opatrujte se.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8648
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
Proč se obviňuješ, on je mistr ve lhaní, Ty doufáš, chceš zachránit rodinu...už ho kočko neřeš, starej se o svou budoucnost bez něho!Těš se na ní, na svobodu, klid.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8649
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
ahoj.Nejsi žádná kráva!Ty přece nemůžeš za to,že tvůj muž se stal alkoholik.Přestat pít jde-ale není to vůbec snadné!Tvůj muž nemá důvod proč by měl přestat.Zatím ho pití těší.Kdyby přestal pít kvůli tebe-tak by mu motivace dlouho nevydržela.To je nemoc-proto musí chtít přestat kvůli sobě.Nejsi méně cenná,nejsi kráva,nejsi magor-jenom by sis moc přála aby přestal právě kvůli tobě,z lásky k tobě.Nejde to tak.nefunguje to tak-právě proto,že se jedná o nemoc.On si svoji nemoc musí přiznat,aby mohl začít něco měnit.Zatím mu pití chutná.Trápíš se ty a zbytečně.nic tím nevyřešíš a sebe zničíš také.Jedné co můžeš udělat je oddělit vaše životy.Odejít od něj.Možná až tak doopravdy dokážeš učinit.Možná že až odejdeš a on tě ztratí?Možná teprve tehdy bude chtít přestat pít.Zatím nemá důvod,zatím mu to vyhovuje,zatím nevidí tvé slzy ani nemůže-jeho alkoholická nemoc mu to nedovolí!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8724
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
Zdravím všechny podporovatelky,
holky, jak mám najít sílu a nechat se rozvést?
Jak myslíte, že dopadly Velikonoce? Leží tady úplně na mol, někde si pořezal ruku,… děti manipuluje, v opilosti jim všechno dovolí, je ten nejlepší táta pod sluncem…
Co je lepší, aby děti vyrůstaly v úplně rodině alkoholika nebo jen s matkou, která se bojí, že to nezvládne.
Strašně o sobě pochybuji, je mi z něho zle,… Nemám žádný důkaz, že pije. Nikdy tu nebyli policajti… Kdy mám právo jej nechat odvést na záchytku? Komu bych měla vlastně zavolat? Je mi jasné, když zítra půjde do práce, tak bude mít „zbytkař“… Kdyby mu na to v práci přišli, má „vymalováno“.
Tak jsem si život doopravdy nepředstavovala… Jsem k.o. V.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8725
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
odfoť ho v tých nohaviciach alebo pri podobných príležitostiach, nehovor o tom, použi iba v krajnom prípade.
čo sa vtedy dialo s tými nohavicami? Videl ich?
makmak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8728
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
Děcka bez opilého táty budou v pořádku, hlavně v klidu.Zvládneš to, sama s dětma , tisíce žen to zmákne, zjistíš, jaká je to úleva, ten klid,záchytka stojí dost peněz, počítej s tím, myslím si, že důkazy o jeho pití ani nepotřebuješ, každý v okolí to musí vědět.Začínáš opravdu magořit!!!Bát se všeho, jeho, života bez něj, budoucnosti,bacha, ať nepadneš, on je v klidu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8730
Re: Stydím se! Před 11 rok, 11 měsíce  
Tvůj strach,že sama nezvládneš svůj život chápu.Musím,ti však vysvětlit že je jen DŮSLEDKEM TOHO,ŽE JSI SE STALA NA NĚM SPOLUZÁVISLÁ-což je běžné v rodině s alkoholikem.Tudíž tvůj strach,který cítíš není založený na pravdě.K rozvodu nepotřebuješ dokazovat jeho nemoc jeho alkoholismus,který pochopitelně on popře.Vykázat z bytu,nechat ho odvést na záchytku máš právo kdykoliv on bude agresivní.Začne rozbíjet věci,vyhrožovat,bude se před dětmi notně podnapilý předvádět.Zavoláš policii a necháš ho odvést.Při každé takové situaci budeš trvat aby policie sepsala s tebou protol.Máš možnost ho opilého nafotit,nahrát aspon´přes mobil.Využij také pomoci sociální pracovnice pro rodinu s dětmi na městském úřadě,aby u vás udělala šetření.Neboj se,sousedé vidí hodně,jen vy oba si myslíte,že o jeho pití neví.Poradí ti jak dál postupovat,podpoří tě.Jenom děvče jednej a neboj se!Chráníš své děti a sebe!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter