Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: léčebna
#7120
Re: léčebna Před 12 rok, 5 měsíce  
Je to polosoukromá léčebna, volnější režim,pacienti si chválí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7253
Re: léčebna Před 12 rok, 5 měsíce  
Prodělal jsem léčbu v Havlíčkově Brodě, byla to fuška ale už 3roky abstinuji. Nic by se ale nezměnilo kdybych nechodil na doléčování. Chodím pravidelně každý čtvrtek do at ambulance mudr. Ernestové v Trutnově a to mě drží na cestě v abstinenci. www.trutnov.iplace.cz Jsem rád že bydlím ve městě kde se nám paní doktorka tak věnuje. Děkuji
HonzaTrutnov
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž www.trutnov.iplace.cz Narozeniny: 06/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7315
Re: léčebna Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranova jmeno me

Poslední úprava: 09/12/2011 19:16 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9900
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Jak dlouho trvá léčba? Hledám léčebnu na měsíc, protože více času si nemůžu dovolit, děkuji za odpověď
Blanusch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9901
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Lecba je na tri a vice mesicu. Po mesici muzes podat zadost o revers. Klidne i drive. To zalezi na Tobe, ale smysl takove lecby bude asi dost pofiderni.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9902
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Zamyslela bych se nad tím co mi může léčebna se zaměřeným pobytem na 3měsíce nabídnout v tak krátkém čase jako je 1měsíc?Asi nic.Asi by to byla zbytečná ztráta času a k tomu aby splnila svůj účel-a tím je pro tebe nepít by mi to nepomohlo.Je zde varianta pobytu na Detoxu.Celková doba léčby na takovémto odděl.trvá 4-6týdnů.Nabízí skupinové terapie,individ.sezení s psychologem,tématické kluby a veškerou odbornou pomoc na detoxifikaci organismu od alkoholu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9906
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Blanusch, co vím já, každá léčba trvá minimálně 3 měsíce i více, když podepíšeš reverz, nedokončíš léčbu, je to špatně.Ale!!V Havl.Brodě je možné absolvovat 6 týdnů Detox, pak se rozhodnout na další léčení, nebo skončíš, dozvíš se , co máš za nemoc, jak s ní žít......zavolej si tam, dozvíš se více.Je tam výborná paní primářka, rozumí své práci, dělá ji obětavě a dobře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9907
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahoj, jestli si dobře vzpomínám, tak i Bohnické oddělení mělo program na 5 týdnů, alespoň pav.8 pro ženy. Nevím, jetli to stále nabízí, ale spíš se to doporučovala u recidiv, které za sebou měli už tříměsíční program dříve. Každopádně, můžeš zkusit. Vede to tam Mudr. Dvořák.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9910
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
To má i Červený Dvůr, říká se tomu posilovačka.Ovšem, před tím musí být ta normální léčba.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10018
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Nevím,jestli chceš vůbec abstinovat!Pokud máš infekční nemoc,tak si taky určuješ za jak dlouho se vyléčíš?A závislost na alkoholu je neviléčitelná nemoc.
Víťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter