Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19285
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Misulko, nezmatkuj dopředu, dozvíš se opravdu vše včas!Dopisy může psát i on.Uklidni se, dá se to tam přežít, není to Qvantanamo!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19291
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Uz tam je. Je mi hrozne. ... Ale musime to zvladnout pro lepsi zitrky.. Uz kvuli synovi. Uz jsem mu napsala prvni dopis vecer ho hodim do schranky... Doufam, ze si ho brzo precte a odepise mi.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19293
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
fandim vám, je dobrej
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19296
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
To neni info pro me ale pro mou maminku jeji manzel tsm jde. A jaky je postup ?
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19302
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Misulko, proč je ti hrozně?Je nemocný, léčí se,ty nechceš, aby se uzdravil?Jen ho nelákej domů, vyvádíš nějak moc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19308
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Ale to vubec... Jsme na sobe zavisly, na tel.kontaktu. Tak je to tezky. Kord kdyz mame syna. Je mi hrozne psychicky i fyzicky. Jsem nemocna. A psychicky pro to, ze mi chybi, a ze se bojim co bude dal. Vim ze to neni vitezstvi. Ze to vse teprve zacne az prijde domu. Doufam ze co nejdriv najde praci.. Kdyz jsem mu navrhla bohnice a vlastne ho i poprosila. Zvazovali jsme to uz pred tim.. Tak jsem byla tak stastna kdyz mi dak za pravdu a uznal ze jine reseni neni. Vcera mi spadlkamen ze srdce... Ale.. Co bide dal nikdo nevi. Ale ja verim. A verit budu ! A tu lecbu dokoncit musi to vi. A v zivote bych ho nelaka domu kdyz s moji pomoci tam sel. To bych byla padla na hlavu
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19309
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Om teda praci ma. Je vojak z povolani.. Na vyssim postu. A ne ze by kvuli tomu zacal pit. To se odehralo jeste predtim. Ale je pravda ze diky te praci bylo dost duvodu proc pit. Takze. Proto doufam ze najde jinou praci kdy nebude muset velet a tak no
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19320
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Mišulko.A bylo to lepší(jinačí)když pil?On odjel dělat pořádek sám se sebou.Tobě radím totéž.Využij času pro sebe.Doporučila bych ti Al Anon,nebo dlouhodobou spolupráci s psychologem,abys mohla zapracovat sama na sobě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19321
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Nemyslim si ze potrebuji nejakou odbornou pomoc. Jsem v pohode. Pomaha mi rodina. Mam male dite. Drzim se ok. Vcera to bylo horsi ale dneska je mi dobre. Navic mam dobre zpravy a mozna ho uz zitra uvidim. Jinak pak o vikendu. Zazila jsem za svuj docela kratky zivot dost osklivych veci a situacich. Pritel me psychicky tyranizoval. Ja blba a prvni laska. Potom nas zadluzila matka a vykaslala se na nas. Jsem bez mamy, ale mam skvelou segru a nej tatku. Mamu mi nahradila skvele tchyne. Mam se dobre. Uz neziju minulosti. Manzel mi tenkrat taky dost pomohl. Ted pomaham ja jemu. Co bylo bylo. Dost me natrapil. Ale myslim ze muzu rict ze ja vydrzim snad uz vse. Mam pro koho zit. Mam bajecneho syna a ten mi dava hodne. Myslim pozitivne a verim v lepsi zitrky. Nepotrebuji se sverovat odbornikum. Neprezivam. Ziju a to kazdy den jak kdyby mel byt posledni. Manzel to zvladne. A v srpnu se nam vrati. Najde si jinou praci. Ja se vracim od zari do prace, syn pujde do skolky.. Na jare poletime nekam do exotiky.. A doufam ze k nam pribude dalsi stesti v podobne miminka. Tak asi tak
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19322
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Teda aby jste to blbe nepochopily. Ex pritel me tyranizoval. Ne muj soucastny manzel :-D
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter