Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20289
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
To dopředu nikdo neví, jsem kvartál
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20290
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Nevim Libo,jestli to o AA bylo na Danu nebo na mne.Ja tam byla,jak uz jsem psala,2x.Jako sekta mi rozhodne nepripadaji.Jen jsem se tam nejak necitila.Nikdo se mne moc na nic neptal,ale rovnou jsem se zapojila do programu,do cteni,i jsem o sobe neco rekla i do te zaverecne "motlidby",kterou jsem samozrejme neznala.Tak jsem si tam pripadala tak nejak "navic".Take,i kdyz jsem tou dobou abstinovala,mela jsem trochu vycitky,ze vetsina lidi tam abtinuje jiz i nekolik let.Jsem docela komunikativni typ,take mi nedela problemy o sobe mluvit,ale pak uz jsem se tam jit nejak bala...Urcite tomu ale duveruji a chci to zkusit znova.Take chapu Danu,ze je pro ni tezke s panickou poruchou tam jit.Chce to proste resit nejak tak "ruku v ruce".Ja mam nyni trochu problemy i se socialni fobii,ale vzhledem k tomu,ze jsem prosla prave KBT,vim trochu jak na to a snazim se...Pokud by Dana sla na AA a dostala tam zachvat paniky,stejne odtamtud utece.Ono toto moc o sile vule neni.Spise o tom,mit vuli to resit,stejne asi jako s pitim...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20291
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Po sté se tu opakuje, že AA nejsou sekta, také před nikým nepadají na zadek, každý, kdo chce , má možnost se ptát, žádat pomoc, radu.......chce to ale pokoru, vidět ty abstinující, je to motivace, poslouchat.....delší cesta k uzdravování, abstinenci, ale výborná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20292
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
haha:) ten panicky zachvat na AA je mozny:) i kdyz ja spis mam to zabezpecovaci chovani, tzn. bych se hned omluvila, ze budu odchazet driv, a utekla bez rozlouceni ve fazi, kdy to bude hodne nastupovat. a predtim sedela a vrtela se a neposlouchala, pac bych se soustredila na dychani a sve problemy:)

dnes jsem jela tramvaji a hruza - vetsinou mam pocit, ze zkolabuju, takze se cpu do tramvaje, a vyslouzim si par poslani nekam, coby neslusna sobecka krava:)

Pravda je, ze na AA jde uvest, co je muj problem, takze bych nevypadala neslusne a arogantne.

Dnes jsem odmitla hospodu s kamoskama, neskoncila bych u 3 dvojek, bylo by jich 5, necitim se na to. Rikam jim, ze uz nechci tolik pit, ale jak psala Jana - ony problem nemaji, nechapou...

Jdu si tedy vyhledat MHD Na porici.


Petre - prave ten kvartalni alkoholismus me desi - i kdyz asi toho do mesice vypijete mene, nez ja:) - ale ty pribehy tady, jak lidi lezi doma a nemohou prestat pit.... To je silene:(

d.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20293
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak jsem si kontakt nasla, ale nevim. Je treba total abstinovat? to se mi moc nechce a lhat tam nebudu.

Pravda je, ze vic potrebuju makat na te panice, ale tohle by mohl byt OK krok.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20294
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Anoine, pamatuješ si téma diskuze, kam jsi nejvíce přispívala? Našla jsem jen Přivítání ...... S oním veselých jirkou, co ho baví alkohol a sex
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20295
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Pravda je, že alkohol ti jen tvou paniku zhoršuje, a konečně jsi přiznala, že přestat pít nechceš.Takže ti pomáháme zbytečně.Nikde tě nechtějí, všude je plno, nebo se tam bojíš----výmluvy.Co třeba teda začít chodit na AA, zkusit pár měsíců abstinovat?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20296
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,abych se priznala,tak nepamatuji.Je to jiz delsii dobu...A kontakt sis nasla kam?Pokud na ten Ondrejov,tak tam je abstinence podminkou.
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20297
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Na Ondrejově dávaj každý den dýchat, a odebýraj moč, pokud zjistěj alkohol končíš ve stacionáři
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20298
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Libo,je to zbytečné.Vybírat si,co chci,co nechci.Hlavně aby se mi to líbilo,hlavně aby mi to vyhovovalo,hlavně abych do toho nemusela investovat nic ze sebe!?Ještě není zle.To pravé peklo teprve přijde.Můžu se jen pomodlit,aby měly to štěstí,jako ty,já a něktří další.Že je neměli všichni-to dobře víme.Kdo chce kam?Pomoz si tam sám!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter