Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: psychosomaticke potize pri odvykani
#19671
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
smajlík

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19672
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Hm, 6 let...Závidím a obdivuji Tě. No, největší potíž vidím u sebe v tom, že si říkám (nebo po čase vždy řeknu), že se přeci napiju JEN TROCHU, ale ono nejde jen trochu, to víš sám Takže prostě musím přijmout, že ani trochu a nikdy ani trochu , to je ten fór...
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19674
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak v tom jsme presne stejni.vzdycky si reknu dam si jen par panaku jenze pak chytnu slinu a piju jednoho za druhym az do rana.vzdycky jsem si druhy den davala vyprostovaky a drzela si hladinku,pak uz se z toho vyspala a ok.ale pozor doktor mi rekl ze byla otazka casu kdy mi bude blbe i druhy,treti den,takze ja se srovnavala 14 dni.pak uz jsem to neustala.taky jsem si uvedomila,ze po tom,co jsem schopna vypit,muzu byt rada ze tu jeste jsem a jestli s tim neco neudelam,muze to jednou lehko prijit.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19675
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
smajlík

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19676
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ignatius napsal:
No, největší potíž ... musím přijmout, že ani trochu a nikdy ani trochu , to je ten fór...

Ignatius,

... to nie je fór ale axióm, ktorý treba rešpektovať.
Nie je to dogma ale realita, ktorú treba prijať!


Už ani kvapku!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19677
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
smajlík

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19678
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Teda 6 let je opravdu uctyhodne.a kdyz to po letech clovek porusi,to by se mnou asi seklo.me stacilo po tom co jsem se dva mesice drzela a pak to podelala,ze musim zacit znova od zacatku.a nebyla po tom tolik touha po alkoholu,ale touha tn
udrzet na uzde abych mohla s tema lidma byt,pobavit se.byla to blbost.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19679
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj Jina,

Hm, tak v tom jsme opravdu stejní...několikadenní tahy končící totálním vyčerpáním těsně před kolapsem...U mě se to zlomilo tehdy, když jsem i po pařbě musel ráno fungovat (rodina, práce...) a zjistil, že dát si vyprošťováka to umožní se jako "spravit"...To byl začátek mého konce...Inu se drž, jak dlouho jsi čistá Ty?

Díky za tohle fŕum, chtěk jsem dávno zajít na AA, jen nevím, jak bych doma vysvětloval, kde jsem večer, a tak probrat to tady se mi jeví jako výtečná alternativa...

Pěkný víkend bez chlastu přeju

Zdravý, moudrý, střízlivý...
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19680
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Smajlíku,

moc poučné, díky

Opatruj se
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19681
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano presne vyprostovaky byly kvuli tomu abych fungovala.tahy byly,kdyz rodice pohlidali deti,ale druhy den jsem musela fungovat.u me je jeste horsi to,ze uz dlouhou dobu jsem mela psychicke problemy a brala antidepresiva.par let mi to nedelalo nic i kdyz jsem na to pila,ale muselo to jednou prijit,psychika se zhroutila.ja jsem taky rada ze jsem tady nasla lidi jako ja,kteri uz v alkoholu vidi problem,protoze kdyz to tak vemu mam kolem sebe desitky kvartalnich alkoholiku,kteri by nikdy nerekli ze jsou alkoholici a asi na to ani nikdy neprijdou.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter