Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#54740
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
A jde to? Pít jen na oslavách a doma ne? Myslím, že když je v tom někddo až po krk(jako já), tak to od sebe oddělit nejde.
Snažila jsem se spočítat, myslím, že piju denodenně 25 roků
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54741
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  

Mozna to jde, ale me rozhodne ne. Bylo by to pro me vetsi trapeni se, nez nepit uplne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54744
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Ja som neriešil, či to ide alebo nie. Pre bežného konzumenta to určite problém nie je. Ale ty si písala, prečo to nejde nepiť(grilovačky, oslavy atd.). Ale zdá sa ti normálne vypiť denne za večer tajne fľašu vína? Skrývať to pred rodinou v petkách? Preto píšem, že to je tvoj problém, ale napriek tomu zdôvodňuješ napríklad oslavami. Neber to ako kritiku. Je úplne bežné, že si nájdeme 10000000000000 dôvodov, prečo sa nedá prestať piť. Ale k tvojmu domácemu pitiu len toľko, čo Renáte. Kto ti to víno kupuje? Ty. Aby si mala sama na večer. Ale zdôvodníš to oslavami, kamarátkami, grilovačkami. Chápeš čo tým chcem povedať? Hľadaj spôsoby ako sa dá, nie prečo sa nedá. Odporúčam tebe aj Eme, podobne ako pred tým iným, aspoň kluby. Prečo sa im tak bránite? Je to skvelý liek, ktorý nič nestojí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 28/04/2019 14:56 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54745
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Aby ste si dievčatá nemysleli, že neviem o čom píšem. Cca 6 rokov(od 15 do 21) som prežil tým, že som prehľadával byt a hľadal mamine fľaše. To už bolo v čase, keď prešla z vína na tvrdé. Sledoval som ju aj a v obchode som jej nadrzo vybral fľašu z košíka pri pokladni. Ale vždy si našla spôsob. Nechodila po krčmách. Pila doma. Taký typický ženský skriňový alkoholik. Teraz má 75 rokov, nepije 29 rokov Kurňa dievčatá, máte deti. Spamätajte sa. Stále máte na výber.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 28/04/2019 15:09 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54749
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Tichý domací alkoholismus. To je asi ono. Moc se mi nikam docházet nechce. Stydím se.
Ale jsem ráda, za ten tvůj rozbor. Sedí.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54752
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Moc se mi nikam docházet nechce. Stydím se.

Prečo? Zabila si niekoho?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54753
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Ahoooj, moje mamča je také alkoholička...máme to prostě v rodině...Jestli jsou holky mamky, tak mně to mrzí...mmm...spíš sere o to víc...jelikož to znám i z pohledu dítěte ...mojí mamku si pamatuji po většinou jak spí nalitá v křesle a nebo se hádá s tátou...který taky pil...máma pije do dnes...tedy jak říká "JEN" víno. A pijou všichni, tak kde furt vidíš problém...říká...moje sestra se naší mámě bojí dávat své děti na hlídání...A já až dnes chápu, proč chodím po psycholozích a psychiatrech...Ještě dne mě sestra volá (jelikož bydlím k mámě blíž)...jdi se na ní podívat, jestli je v pohodě...nebere mě celý den telefon. Vždycky se bojím, že jí najdu mrtvou. A takhle sem se bála celé dětství. Furt ve strachu o ní. I v dospělosti. Táta když umíral na rakovinu, tak ona byla každý den úplně na plech. Každý den vychlastala flašku vodky a nebo petku až dvě vína. Máma je přesně ten typ alkoholika který se povětšinou vožírá "jen" doma...Jinak normálně funguje...Je to hezká ženská, chodí do práce,...furt říká...co chceš?? Dyť chodím do práce, dokážu se o sebe postarat...Celé dětství sem musela říkat "mamince není dobře". A ještě donedávna (dokud sem pila) sem si myslela, že je toto úplně normální a úplně standardní. Ha. A když vidím jak moje sestra vychovává děti, jak si snima hraje a jak krásně fungují...Neskutečný...Já už v dětství sem se sestru snažila od rodičů alkoholismu chránit...Když máma, nebo táta, nebo oba byli na plech...Nacpala sem jí prostě do pokojíčku, aby nic nevěděla a neslyšela a hrála sem si sní prostě já. Tudíž moje sestra tím není až zas tak moc poznamenaná...Jako dítě, když sem měla problém, nemohla sem vlastně za nikým...Dodnes mám psychické problémy, ale snažím se je řešit. A Ano ve větší míře, za to může dětství. A jestli toto chcete pro své děti...Pamatuji si i situaci, kdy máma byla na plech, ségra asi 6ti letá plakala a bála se...nechápala co se děje...a já prostě svojí mámě chtěla rozbít hubu. Nechtěla sem aby sestra plakala...a takových situací bylo mnoho...
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54755
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Moja mama sa neopíjala. Držala si len tu svoju hladinku. A keď nič nemala, dával som jej obklady, protože jí bylo blbě. Až o mnoho rokov neskôr mi došlo, prečo jej tak bolo. Opitú som ju zažil len 2 krát. To boli také hraničné situácie u nás doma.
Ja som sa tým hľadaním fľašiek snažil dosiahnuť, aby nepila. Samozrejme zbytočne. Potom som šiel na vojenčinu do Kynšperku nad Ohří. A keď som sa vrátil, už nepila. A stále nepije. 29 rokov.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54758
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
jééé, tak to je mamka teda skvělá naše mamka pije bohužel stále...
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54762
Re: Nováček, prosím o podporu Před 5 rok  
Nezabila. Ale vim jak se na to divaji treba u nas v praci. To by se semnou uz nikdo nebavil
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter