Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: Strach z recidivy závislosti
#52139
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
este 1 vec

Sefka tu bola prave s bombonierov sladkou, tak jej hovorim, ze ooou nemozem drzim dietu sacharidovu.
A ona, ze to je s prichutou alkoholu. Takze taky podpich asi.

Ludia fakt nerozumeju nam.

Ja si pripadam, ako keby som sa vykrapal z vajicka a ucim sa vsetko musim byt opatrny.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/11/2018 13:43 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52140
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Šantal napsal:
Píšu proto, že jsem taky v noci nespala a svírá mě úzkost (dárky, úklid, Vánoce, cukroví atd). Pocit, že nestíhám a nezvládám.

Neblazni! Vzdyt je to nesmysl deptat se a nechat se tyrat uzkosti kvuli takovy s odpustenim pitomosti jako jsou svatky a Vanoce . Darky, uklid, cukrovi - vis co presne se stane kdyz se neco z toho nevydari podle planu? NIC !

A co se tyce Tveho nazoru ze nezvladas tak si prosim dovoluji nesouhlasit . Nedavno jsi psala jak se Ti dari a jak jsi uz nekolikaty mesic bez chlastu = TY ZVLADAS! Presneji zvladas to dulezity a to na cem opravdu zalezi.

A nebo to vezmi z druhy strany. Dejme tomu ze je to fakt naprd, mas depky, nestihas, nezvladas, shaneni darku, vlastne se na ty Vanoce vubec netesis... tak proc se neuvolnit a nenapit se. Parkrat si loknes a ono to vsechno bude hned lepsi a veselejsi. Jenze pak to vyprcha a vsechny problemy budou tam kde byly pred tim a Tobe bude jeste mnohem hur a mnohem vic mizerne . To za to fakt nestoji .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52141
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Stef, ja uplne rozumiem co mi hovorite aj vyznam toho niekomu sa zverit, nebit v tom sam. Len ja uz som raz zranila ludi okolo seba, nic prijemne. Moja mama sa vtedy velmi trapila to viem. Ked som v mladosti experimentovala z drogami a ked som vedela ze je uz zle som presne spravila to ze som sa jej zverila. Pomohlo to, pomohla mi velmi ale to jak jej to ublizilo, to diky uz druhy krat nie...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52142
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Cibulka napsal:
Asi je to aj chyba, lebo nemam s kym o tom hovorit, ale neviem ci by som nasla u niekoho pochopenie.

Achjo... kolikrat jsem si tuhle otazku pokladal . Jenomze pak jsem se znovu a znovu presvedcil (i tady na foru) jak blbe obcas dokaze okoli reagovat a jak snadno muze takovy dobry umysl sverit se cloveka jeste vic potopit .

A co se recidivy tyce tak primo tady na foru si muzes pocist o hodne smutnych pripadech tech co to nezvladli. A jake konce to s nimi nabralo . Soustred se na to jak dobre Ti bylo bez piti. Jak se Ti lip fungovalo a kolik jsi toho zvladala kdyz Te neomezovalo neco tak blbyho a stupidniho jako je chlast. A co vsechno muzes jeste zazit a dokazat a ceho muzes jeste dosahnout kdyz se nenechas nicit chlastem.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52143
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Genno! Jó, máš pravdu. Snažím se si to připomínat, že o "tomhle" by Vánoce být neměly. Štve mě, že už teď mě v noci strasej. Vybavuju si, že už vloni se nám tady spíš ulevilo, když bylo PO.
Stává se mi občas v noci, že všechno vidím černě, samé trpké scénáře. Přes den je to pak lepší. Ale neboj se, střízlivost si nedám vzít! Manžel mi donesl velkou kofolu. Ta vychlazená s citronem a kafe to zlepšila
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52144
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Najdôležitejšie je udržať si nadhľad - ten, pred lapsusom/(zakopnutím).

Recidívu skrátiť na minimum a opäť vykročiť ako na začiatku.

Sklamanie zo seba je devíza nie debakel, pretože každému ukazuje → kadiaľ cesta nevedie.

Z bolesti pomôžu opätovne sa vrstviace triezve dvadsaťštvorky.

Je to víťazstvo ducha nad drogou!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52145
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Cibulka,můžeš mít pravdu..ale ono,ve skutečnosti,přihlásit se veřejně k problému s pitím znamená velkou úlevu,jeden z nejlepších kroků,hlavně tím pomůžeš sobě, přiznas to tím i sobě.Neblazni,ono říct,ano mám s tím problém,musím,a chci ho řešit,tak to je si myslím tak čestné a férové,a proboha,co je na tom tak strašného.V dnešní době depresí,lidí co mají problémy se spaním,rozchody,vážné nemoci...Máš obrovskou výhodu,že máš ještě rodinu,čest,funguješ..udělej to,uvidíš.Žádnou starost si o Tebe nikdo dělat urcitě nebude,když to teď budeš chtít řešit,tak jak se to normálně dělá.Nevymlouvej se
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52146
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Zdenek ja sa nevyhovaram, ja to len strasne nechcem
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52147
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Já jsem teď chytrej jak rádio,ale dřív jsem to taky nechtěl,to přiznat.Protože jsem se stím nedokázal sam nikdy smířit,chtěl jsem mít ta vrátka v hlavě pořád pootevřená,nevěděl jsem o nich hned v tu dobu ale jasně,že to tak bylo.Rict to o sobě naplno,to je velká věc,hodně z nás,alkoholiků to udělá až už jsou dost v prdeli,o hodně přijdou.Jestli cítíš,že jsi zavisla alpa,tak by mělo být pro Tebe na prvním místě Ty sama,na zbytek se nedívej,nedopusť aby se to dozvěděli tím,že tě budou vozit že záchytek atp.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52148
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak dufam ze az tak daleko som neni aby ma vozili zo zachytky. Nemam mieru ked pijem a strasne stavy potom ale celkom dobre sa mi darilo abstinovat od jari. Teraz mam len krizu, to prejde. Nechcem robit velke halo okolo seba, a nemyslim ze by to prospelo, skor uskodilo. Sak ja sa to snazim riesit, horsie by bolo keby som si ten problem neuvedomovala a kaslala na to. Pametam si doby ked som v tom najviac lietala, to my bolo vlastne aj jedno kedy a kolko sa napijem. Uz som dobre dievca
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/11/2018 19:12 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter