Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak sem na tom s alkoholem?
#13802
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Libo ja alkohol nepodcenuji, ja vim co posobi a co mna caka. Vim ze sem alkoholicka a vidim svoj problem. Proto tu sem. Vim take ze alkohol je tak vychcanej ze ovladol moje myslenie. Chci se lecit jenom ze nemuzu si dovolit neschopenku. Minule sem se divala ze je nejaka poradnia v Pardubicich, ale jak rikam, sama tam asi nepojdu. Za jedno hanbim se a za druhe bojim ze tam stretnu nekoho co mne pozna. Nevim vubec jak na to...ja mam problem dojit ke zubarovi s vlasni vule dokud mi hlava nepraska a co teprve na AA nebo neco takove.Vubec ani nevim co mne caka ci budu muset na nejaki detox nebo neco? V tyzdni kdyz vim ze chodim do prace to nemam nutkani na chlast, ale kdyz juz je ten patek tak to je hruuuza... asi si moj organizmus zvyknul na pravidelny prisun pivka o vekendu. A co myslite o tych vselakich praškach na bazeni? Funguje to vubec? Lebo doktorovi sem rekla o moim probleme a rikal ze moze mi predepsat nejake praški jenom kdyz mi rikal kolik stoji tak sem rezignovala. Kdyz budu vedet ze mi aspon trochu zaberou tak uz nebudem koukat na penize a koupim. Jake mate s tim skousenosti?
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13803
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj Joanno, musím Tě zklamat. Žádný prášky na bažení nejsou, i když se tak některé tváří.Jsou prášky, které Ti pomůžou zvládnout absťák, ale pak už musíš sama.
Ale, jak to tak čtu, myslím, že Ty už to sama nezvládneš.
Pokud jde o neschopenku, tak tím jsem taky dřív operovala, že si ji nemůžu vzít. Pravda ovšem je, že časem můžeš dopadnout tak, že neschopenka - neneschopenka, poletíš stejně.
Zkus se hecnout aspoň na ty AA. A přestav si, že tam potkáš svého šéfa. A zjistíš, že má stejný problém. Nemyslíš, že by se Ti ulevilo?
Ty chceš s alkoholem něco dělat, ale on Tě přemáhá. Není to jen těžký protivník, je to zlá nemoc. A každý, kdo najde odvahu s tím bojovat je frajer!
Tak se do toho pusť!
Držím Tobě i nám všem ostatním palce.
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13805
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
A joanno, nechceš zatím někomu zavolat?Je to víc anonymní!Znám poblíž mladého kluka, ten by ti pomohl , vzal tě třeba na AA mimo bydliště, oni v Pardubicích stejně nejsou!A Alča má ve všem pravdu, všichni jsme tyto stavy prožili, výmluvy, oddalování abstinence, bázlivost, stydlivost.Ujišťuji tě, že okolí dávno ví, že piješ,a jsi na cestě k vyhazovu z práce, ke ztrátě všeho, na čem ti záleží,.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13807
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2013 21:00 Provedl: joanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13808
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2013 21:02 Provedl: joanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13810
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Jo, takže díky, asi jsou nová skupina, nevěděla jsem o nich.CO, půjdeš tam.Jako domů, klidně.Zavolej si tam, domluv se, třeba by se s tebou sešel někdo ze skupiny osobně, pokecali byste, pak bys viděla, jestli půjdeš, nebo ne.Určitě někoho znám, řekni tomu áčkařovi, že si píšeme.Už bylo na čase AA založit i tam, poblíž je léčebna v Havl.Brodě, plno lidí se tam léčí, pak nemají kde se doléčovat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13811
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Kočko, zkoušela jsem tam volat, telefon. číslo neexistuje, na AA seznamu skupina také není registrovaná.Kd jsi to našla?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13812
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
www.portalpardubice.cz/aa--anonymni-alkoholici-15/ to je link a vpisala sem do google nazev anonymni alkoholici pardubice...
joanna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13817
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
Je to chyba, oni už se rozpadli.Zavolek mně, předám ti kontakt, můžeš jet s tím klukem někam na jiné AA, co?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13874
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
ahoj, no muzem, dnes zase sobota a zase nic nove... Libo v jakej si ty skupine? ja juz ne mam silu... snazila sem se to vyrikat klukovi ale on ten problem asi nechape...
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter