Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky
Texty, tabulky

Voda ani jídlo po alkoholu nezabrání kocovině - důkazem je nizozemsko-kanadská studie

PDF Tisk Email

voda-ani-jidlo-po-alkoholu-nezabrani-kocovine-dukazem-je-nizozemsko-kanadska-studieVypití několika sklenic vody po konzumaci velkého množství alkoholu nezabrání bolestem hlavy, které vás budou druhý den trápit. Před kocovinou vás neochrání ani dodatečná konzumace jídla. Vyplývá to podle serveru BBC ze studie nizozemských a kanadských vědců. Jediným způsobem, jak kocovině zabránit, je prý pít méně alkoholu.

Celý článek...
 

Nalévání alkoholu dětem v restauracích? - stačilo by je na 2 dny zavřít, míní odborník

PDF Tisk Email

koureni-cigaret-a-piti-alkoholu-detmi-v-restauracich-stacilo-by-je-na-2-dny-zavrit-mini-odbornikNalévají restaurace dětem alkohol nebo děti v restauraci kouří tabák v cigaretách? Stačilo by je na dva dny zavřít, míní odborník. Když lékaři a odborníci mluví o ohrožení české mládeže alkoholem a cigaretami, nemlátí prázdnou slámu. Průzkumy jasně říkají, že české děti a hlavně studenti jsou v Evropě v čele žebříčků nejen v užívání marihuany, ale i v pití alkoholu a v kouření tabáku.

Celý článek...
 

Kontrolovaná konzumace alkoholu AdiCare Praha

PDF Tisk Email

Kontrolovaná konzumace alkoholu AdicareCo vlastně znamená kontrolovaná konzumace alkoholu? Pro koho je tento druh terapie přínosný, kdo je kontraindikován a jak terapie probíhá? Kontrolovaná konzumace alkoholu je moderní terapeutický přístup, který tvoří v Západní Evropě nedílnou součást psychosociální pomoci závislým již déle, než dvacet let. V ČR patří  tzv. non-abstinentní léčba k poměrně novým metodám, do Národního akčního plánu pro boj se závislostí byla zařazena v roce 2013.  

Celý článek...
 

Boj se závislostí? Pusťte se do něj s konopím!

PDF Tisk Email

Závislost na alkoholu alkoholismus konopíDospívání s sebou přináší velkou zvědavost a touhu po experimentování, a to v různých oblastech. Často sem patří drogy, jako jsou cigarety, alkohol, marihuana, ale i těžší narkotika. K vyzkoušení drog může vést touha zjistit, jaké to je, zkušenější kamarádi, nebo třeba vidina jednoduchého útěku od problémů či stresu.  

Celý článek...
 

Tipy na nealkoholické koktejly - co podávat na párty, kam alkohol nesmí?

PDF Tisk Email

tipy-na-nealkoholicke-koktejly-co-podavat-na-party-kam-alkohol-nesmiLéčba alkoholismu a následné období, kdy se lidé musejí vyvarovat pití alkoholu, by nikdy nemělo být ve znamení samoty, opuštěnosti nebo izolace. S rodinou, přáteli či se sousedy se takové životní útrapy snáší mnohem lépe. Jenže, co nabídnout k pití, když se potřebujete alkoholu vyvarovat? Máme pro vás několik tipů na vynikající drinky, které budou chutnat pánům i dámám, osvěží, pobaví, ale přesto v nich nebude ani kapka alkoholu!

Celý článek...
 

Top 5 způsobů, jak se zabavit bez alkoholu

PDF Tisk Email

Alkohol není vždy tím jediným způsobem, jak se skvěle bavit. Zejména v únoru, kdy každoročně probíhá akce suchý únor, je možné jít do sebe a vyzkoušet zábavu bez jediné kapky, udělat něco pro své zdraví a přitom se skvěle bavit. Podívejme se nyní na to, jakými způsoby je možné se skvěle bavit - vždy se najde něco pro každého.  

Celý článek...
 

Spojení s přírodou: Význam outdoorových sportů

PDF Tisk Email

Ve světě, kterému stále více dominují technologie a rychlé tempo městského života, poskytují outdoorové sporty životně důležitý únik. Poskytují příležitost odpojit se od elektronických zařízení a znovu se spojit s přírodou, čímž podporují nejen fyzické zdraví, ale i duševní pohodu. V tomto článku se podíváme na důležitost outdoorových sportů a na to, jak mohou překvapivým způsobem obohatit náš život.

Celý článek...
 

Budoucnost sportu: Meteorický vzestup elektronických sportů

PDF Tisk Email

Elektronické sporty neboli eSports se staly nezastavitelnou silou v zábavním a soutěžním průmyslu. To, co začalo jako subkultura, nyní dominuje arénám, streamovacím platformám a srdcím milionů lidí po celém světě. V tomto článku prozkoumáme raketový vzestup eSportů, jejich kulturní dopad a jak nově definují sport pro digitální generaci.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 7 z 7
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny