Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Texty, tabulky
Texty, tabulky

Lék na kocovinu - chřest!

PDF Tisk Email
lek-proti-kocovine-chrestHrnek silné kávy, kyselé okurky, šumivý acylpirin. Existuje mnoho "babských" rad a pověr, jak si poradit s kocovinou. Teď je na světě skutečně vědecká rada: na kocovinu zabírá chřest.

Celý článek...
 

Jak na kocovinu, prevence kocoviny, jak jí předcházet

PDF Tisk Email
prevence_kocoviny_jak_na_kocovinuVětšina z nás to již někdy zažila - bolest hlavy, sucho v puse, žaludeční nevolnost a celkový třes.Někdy se oslava zvrhne a jedna sklenička se promění v trochu více skleniček. Jindy stačí pouze jedna, dvě a stejně se následky dostaví. Říkáme, že nám ten alkohol vůbec nesedl.
Celý článek...
 

Pití alkoholu, spotřeba v ČR 2008 - statistiky českého statistického úřadu

PDF Tisk Email
spotreba_alkoholu_CR_statistiky_2008_cesky_statisticky_uradČeský statistický úřad před pár měsíci vydal zprávu o spotřebě alkoholu v Čechách, a obrázek dále dokreslují data od soukromých výrobců. Když se do nich člověk zakouká, spatří Čechy jako lidi, kteří jsou pod parou prakticky pořád.
Celý článek...
 

Řízení v opilosti, řízení pod vlivem alkoholu - VIDEO

PDF Tisk Email
rizeni_v_opilosti_rizeni_pod_vlivem_alkoholuKlasickou frázi, že alkohol za volant nepatří, zná každý. Málokdo však má možnost na vlastní kůži a oči vyzkoušet, co tahle hodně nebezpečná droga s reakcemi a chováním řidiče udělá. Než se podíváte na video, na něž je odkaz na konci stránky, nejdříve si přečtěte zajímavý doprovodný text:

Celý článek...
 

Dechová zkouška na alkohol u každého řidiče od 1. 1. 2010

PDF Tisk Email
dechova_zkouska_na_alkohol_od_2010Při běžné dopravní kontrole se budou muset řidiči podrobit dechové zkoušce. Dopravní policisté tak chtějí předejít vysokému počtu nehod pod vlivem alkoholu. Na Nový rok také nabývá účinnosti vládní nařízení, které určuje limity pro držení drog.
Celý článek...
 

Statistiky alkoholismu 2010: 550 tisíc čechů je závislých na alkoholu

PDF Tisk Email
statistiky_2010_550_tisic_cechu_je_zavislych_na_alkoholuPětina lidí v Česku svým pitím riskuje závislost. Každý dvacátý už bez alkoholu nemůže žít. Ukázal to celorepublikový průzkum, první svého druhu. Alkoholiků je v Česku čtyřikrát více, než se myslelo. A drtivá většina z nich se ze závislosti neléčí.
Celý článek...
 

Léčba alkoholismu, závislosti na alkoholu a zabavení řidičáku, řidičského průkazu

PDF Tisk Email

lecba-alkoholismu-zavislosti-na-alkoholu-a-odebirani-ridicaku-ridicskeho-prukazuLidem, kteří předčasně ukončí protialkoholní léčbu, hrozí ztráta řidičského průkazu. Úřady si mohou došlápnout i na ty, kteří se jdou léčit dobrovolně. Pravidla jsou ale nejasná, záleží především na postupu konkrétní léčebny. Ta totiž sice nedoléčené řidiče hlásit musí, nemá však povinnost ptát se pacientů, zda mají řidičský průkaz.

Celý článek...
 

Opilost - realita a fikce (vtipné animované obrázky)

PDF Tisk Email

alkohol-opilost-realita-vs-mysleni-opilce-10Tento web je plný vážných témat. Opilost a závislost jsou jistě globálními probémy, které trápí tisíce pacientů a jejich rodin. Výjimečně jsem ale pohlédl na opilost jako na něco úsměvného a to tím, že jsem ze zahraničního webu stáhl obrázky, které ukazují paradox myšlení opilého vs. realitu. 

Celý článek...
 

Muži umírají dříve i kvůli alkoholu

PDF Tisk Email
muzi-umiraji-drive-kvuli-alkoholuKlíčem k rozdílu v průměrné délce života mužů a žen je kouření a částečně také alkohol. Upozornil na to odborný časopis Tobacco Control. Cigarety mohou za dřívější smrt mužů z 60 procent, dalším „mužským“ zabijákem je alkohol, uvedli autoři studie podepřené demografickými údaji Světové zdravotnické organizace. Nemoci spojené s kouřením totiž způsobují 40 až 60procentní rozdíl v úmrtnosti obou pohlaví.
Celý článek...
 

Rusko začíná bojovat s alkoholem, pivo rusové nepovažují za alkohol!

PDF Tisk Email
rusko_zacina_bojovat_s_alkoholemRuská válka s alkoholismem vstupuje do další fáze. Ruka Kremlu teď zřejmě dopadne na nápoj, který "země vodky" vlastně ani za alkohol nepovažuje. Tedy na pivo. Ministerstvo průmyslu a obchodu oznámilo, že předloží parlamentu řadu nových opatření včetně zákazu prodávat pivo u pouličních stánků.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 5 z 7
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny