Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#39227
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Dobre rano vsichni!
Dalsi rano bez kocoviny a dnes me skoro neboli noha! To je fajn. Preju vsem hezke utery, ja radsi jsste spis na lůžku, ale zkusim uz neco trosku posolichat po byte (bordel).
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39228
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Taky dobrý ráno!
Já taktéž bez kocoviny, rozbíham 6tej tejden. Cejtim se dneska skvěle. Včera jsem měla zimnici celej den, ale to je spíš počasím. Ty šílený tlaky jsou pryč. Občas nervozita, taková dušnost a nespavost. dost často se vzbudim ve 3-4 a nemužu už spát... Jinak ale mnohem lepší než kocovina je to jízda
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39289
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Nekdy mam krasny pocit ulevya radosti z toho, ze bych uz vladtne nemela zazit kocaba, vycitky, okna atd. A hned nato prijde strach, zda to zvladnu. Tady mi pak fakt pomaha pravidlo jednoho dne: Dnes nepiju...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39292
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
neboj zvladnes treba si len verit a hlane pouzivat to pravidlo ja sa tiez riadim heslo dnes sa nenapijem
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39294
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Jojo, to bude asi fakt lepsi, nez si predstavovat dalekou budoucnosz. Vzdyt co my vime, co vubec bude, ze. Planujeme a ...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39295
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
tak ja uz neplanujem nic samozrejme vecer do prace na druhy den to ano to musim ale ja zijem iba pre dnesok pretoze predtym plany plany a nic z toho tak ved vieme co . riadim sa tym heslom,mam nejake pravidla, ktore dodrziavam, vymedzila som si priatelov, aj v praci sa velmi nekamaratim, tak ako Včelař pisal on zmenil pracu je som ostala robit to co robim ale s inymi ludmi spolupracujem je to tak lepsie zacala som s cistym stitom a nikto nevie o mojej minulosti, na sedenia so susedmi nechodim zo zaciatku z opatrnosti teraz to beriemako standart, mam zopar dobrych kamosiek tie nepiju, rodinu a hlavne nasla som samu seba.robim to co chcem, uzivam si zivot, nemrham zbytocne casom nalievanim do seba otrociny aj tak z toho boli iba okna, depky a hlavne tie stavy. treba mysliet pozitivne
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39328
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Dobrý ránko,katarinka hezky jsi to napsala. Já se potřebuju dostat taky do tohoto stavu. Já mam největší problém, že pracuji sezoně na horách. Největší nářez je pak léto a zima. A to se pije všude a já kolem sebe strašně lidí, kalit je standard, snad neznam nikoho kdo to nedělá v tom okruhu. Takže ted se snažim získat sílu. Abych nespadla do akoholickýho režimu. Vim že se namam ničeho obávat, ale zima je dlouhá.....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39329
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Zdravím
Já mám taky ten problém že pracuji v kolektivu kde snad všichni pijí a mám problém odolávat,když odmítnu tak se diví že nechci,nevím jestli to dám
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39331
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Dobre rano/dopoledne vsichni!
Holky, koukam, ze toho strasaka proste mame. Ja mam teda vyhodi.bze v praci jsou naopak kplegyne temer abstinenti. Me vlastne staci nechodit na alkoakce a ignorovat manzelpvy alko-nanodky, zni to lehce, ale uz vim, ze to taky neni jen tak
Ale myslim, ze jsem se v tpmhle hodne posunula a mam jine cile, ktere to uz proste nepripoustej a ano by na to uz nemel byt cas.
Jinak to nekoureni a nepiti mi zmenilo fakt zmenilo chtutovy bunky: dalsi drn snidam toast s domacom dzem a caj, ovoce atd. Driv nepredstavitelne!!!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39333
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Jezis, ja tam mam chyb, to je hrozny. Omluvte me, telefon moc nevychytavam
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter