Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1819202122232425
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#3365
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 2 měsíce  
Květo,
víte o čem přemýšlím? docela by mě bavilo pomáhat alkoholikům.myslím že to má smysl.uvidíme
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3374
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 2 měsíce  
Dádo, přírodu fotím úplně ze všeho nejradši je to takový nejpohodovější..
Zde Vám posílám odkaz na nějaký fotky co jsem fotila.. heh.. amatérská tvorba.. www.albumfotek.cz/soubor
.. Dál jsem se Vás chtěla zeptat, jakože jestli už Vás naprosto přešla nějaká chuť na alkohol, nebo jestli se to pořád.. pořád.. pořád.. vrací?
- já mám probém, že se mi chlast nehnusí. Nepamatuju si moc z doby, kdy jsem se denně opíjela.. Nezničil mi toho tak moc.. To jsem si podělala sama.. Takže docela často uvažuju nad tím, proč NE? Zatím se držím na tom, že mám strach znova pít, protože v poslední době jsem si několikrát něco buď vědomě nebo nevědomě udělala.. Nějak prostě rozbila...

Pane Jiří, 4 měsíce = respekt
Vy jste přestal pít sám od sebe, ze dne na den...?? Je zvláštní, že v letech, kdy Vy jste začal pít, já se snažím přestat,.. přijde mi to trochu úsměvné.. (ale nemyslím to nijak špatně..)
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3386
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 2 měsíce  
Je Jirko, to je zajímavá historka. Pan Nešpor je skvělý člověk a odborník na svém místě. Tak to ses dostal do dobrých rukou. Přeji ti moc a moc štěstí a síly. Jojo všude je vyvíjen tlak a já ted pod tlakem nemohu být. Cítím , že potřebuji klid proto hledám práci, kde si na mě nebudou vymýšlet nesmysly a budou se ke mně dobře chovat. Chci pracovat. ale už si nemohu dovolit a ani nechci , aby mě někdo buzeroval....Vedlo to právě do pekel (k alkoholu). Učím se mít se ráda a to k tomu patří - dělat si své hranice!A dělat si i radosti
Dáda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3960
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok  
tak Vás všechny opět zdravím moji milí,jak se pořád máte?
u mě se udály nějaké změny tak poinformuju.
Před měsícem jsem se rozhodnul odstěhovat z dosavadního bydliště a jelikož jsem nesehnal nic podle svých představ ,tak jsem vzal ubytovnu.tam se nedalo moc bydlet,málem se ze mě stal alkoholik (takzvaná zatěžkávací zkouška)
takže jsem měsíc usilovně sháněl a sehnal do pronájmu nezařízenou garsonku,kterou zabydluju a zvelebuju.
bydlení má hrozný vliv na psychiku a nedivím se lidem co třeba přišli z léčení a vrátili se do nějakého špatného prostředí a začli pít.
tak dejte vědět
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5841
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahojte Jiří,

vzpoměla jsem na Vás a chtěla jsem se zeptat, jak se bydlí v novém bytě, a zda ještě přemýšlíte, že byste pomáhal závislým na alkoholu?
Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5874
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
Květo:
srdečně Vás zdravím :)doufám že jste nemarodila. bydlení je fajn,už jsem se zabydlel,nebylo tam vůbec nic což mě bavilo nejvíc (to zařízovat) a ještě nějaký čas bude
S tou pomocí alkoholikům jsem to zkoušel ve svém okolí ale nebyl nějak zájem.např. kolega z práce ,říkejme mu Ĺáďa, jde z práce do hospody ,tam sedí do zavíračky a pak jde dom.
chodil ke mě dělat,když jsme rekonstruovali tu garsnonku.prý má vše pod kontrolou a 8 piv denně prý není alkoholismus.no a před týdnem se od něj odstěhovala manželka i syn,takže zůstal sám .

No a co Vy?jak to jde?
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5909
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
Jirko, jste vážně dobrej, občas sem zabrousím a Vás si pamatuju, jak jste začínal, tuším někdy na jaře ??? A zatím asi bez problémů, tak držím palce.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5914
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
Aneto : díky,taky si Vás pamatuju a co Vy? jak jste na tom?

Jinak pro někoho ,kdo by chtěl přestat pít,dobrá zpráva,po 7 měsících už na alkohol nemám chuť vůbec ani nějak neřeším problémy s tím spojené.spíš je pro mě divné vidět lidi pod vlivem střízlivýma očima .např na školení -já jediný střízlivý -no otrava
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5916
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj Jirko, ráda Vás tady vidím takhle ,,naživo,,
Nový byt a jenom Váš bez třesů rukou a ranních žaludečních obtíží to je zpráva veliká! Nic v bytě neuspěchat všemu dát čas a pořádně si to vychutnat
Kolega nemohl nepostřehnout obrat který jste na začátku roku vzal a co Vám přináší, byl přímým svědkem, když se podílel na rekonstrukci Vašeho bytu. Jaký paradox, on problém s pitím nemá a je teď bez bydlení. Až přijde ta pravá chvíle ( jestli vůbec přijde) tak si k Vám přijde pro radu, jak z toho ven. Tím, že jste založil toto vlákno jste také povzbudil hodně nešťastných lidí. Jinak co si pamatuji, tak Vám dost sedl primář Nešpor, co takhle za ním zajít,asi by Vás velice rád uvítal ve skupince.
Ohledně mé snahy pomoci v tomto problému to bude asi probýhat v idividuálním přístupu. Do klubu zdraví jsem připravila dvě přednášky na toto téma s jednoduchou prezentací a dokumentem, ale téměř nikdo nepřišel, tedy myslím potřebný. U mě jde o pomoc spíše prakticky např. doprovázet ženu, která má alkoholika manžela v jejich těžkostech tím, že se pravidelně zcházíme s jejíma synama při stolních hrách a když potřebuje tak, ví kam zajít, kde může říct téměř všechno jak to je a jak to cítí.
Hodně kilometrů bez nehod a vychutnanou jízdu vaším autíčkem Vám přeje Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5917
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 12 rok, 9 měsíce  
pockejte jiri..to vazne??? jeste berete antabus? a zadne chute, zdane recidivy? ja se v tom ted zase motam..tak privitam kazdou radu...to je zazrak chlape...a je vam dobre...ze jo: co pomohlo nejvic...poradte mi prosim...budu rada za kazdou radu..akorad po
tahu strizlivim...tak se mam pod psa..mizerie alkoholicka, ale nadeje je furt
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1819202122232425
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter