Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé.
#24466
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Renata sice nepije 3 lahve vodky denně, ale vypitý to má nak na 5 lahví denně...A k Líbě . to se nedivim, že nepiješ
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24468
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
No ja Libu celkom chapem. Ja ked som maa nejaky dhsi tah tak 3 dni, tak to som tiez len pila a fajcila a nic nejedla. Spaa som minimum a hned ako som vstala, som si musela naliat, tak mi bolo zle a ono ten alkohol strasne pomahal, aby cloveku zle nebolo. A pila som tiez kvanta.
Niekde v hlave som mala, ze tak ci tak si budem musiet ten abstak odtrpiet, ale ze dnes este nie a tak som pila aj druhy aj treti den. Mala som nastastie nejak v hlave nastavene, ze maximalne mozem 3 dni a viac nie. Takze od 4-dna som sa venovala uz abstakom a trpela som tak 3 dni v posteli ako zviera a potom som alkohol aspon 2 tyzdne nemohla ani vidiet ani citit.
Mojim stastim bolo, ze pracujem pre seba a na PC, takze som si mohla tie abstaky odtrpene v posteli dovolit. Ale akonahle by som chodila do prace, asi by to so mnou skoncio velmi zle. Nalievala by som si, aby som dokazala fungovat a ta cesta na dno by bola asi vemi rychla.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24469
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Petrch. Bav se o sobě. Protože ty jedinej tu pišeš jak primitiv!!! trefuješ se do Ja. Ten na rozdíl od tebe ma něco v hlavě i ta Renata. Ty jdi někam do....
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24470
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24471
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
jasný důkaz že potrefená husa se ozve
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24472
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Petr Ch je podla mna v tom stadiu o ktorom pisala Liba, ze nenavidela vsetkych okrem akoholu.
Petre pripadas mi vemi nestastny z toho, ze nedokazes prestat a hlavne z toho, ze prestat nechces. Lebo ty pit chces, ale zaroven si nestastny z toho, ze si akoholik a nevies pit tak ako ostatni.
Ale to ze sa trapis, ta neopravnuje k tomu, aby si tu udi urazal a nadaval im, tym sa ti podla mna ulavi len docasne a hlavne oni nemozu za to, ze si akoholik...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24473
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Kiro, tady jsou len alkoholici
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24474
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Libo to se ti vubec nedivím že už nepiješ. To ani ja si vubec nedokážu představit. Mě bylo zle také a moc tak jak piše Kira. Taky po dvou dnech a pak jsem musela přestat odtrpět si kocovinu a pazu min tyden. Petrch ohledně pití. Sam nedokážeš přestat. Tak vypité to máš Ty. Což ti ani nedochází. Máš zalibu druhé kritizovat ale začni u sebe. Zatím si to nezvedl.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24476
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Petre ja viem, ze sme tu hlavne alkoholici. Ale ostatni alkohlici predsa nemozme za to, ze aj ty si alkoholik
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24477
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Čusík. Kiro tady moc sebekritiky chlapi nemají co? Jeden svádí na pertnerku za málo podpory a proto pije a radí to všem ať se rozejdou. Ten další jen na foru jak kdo má vypitou hlavu a v kleci vylečené. Sám chlastá a trefuje se do těch co dokázali s tím skoncovat. Tak kdo to má v hlavě v pořádku. Možná si se trefila. Je zlý a neštastný a je mu líto, že on přestat nedokáže. Nemá na to odhodlání a výdrž.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter