Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21177
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Musíš odborníkům přiznat svůj problém s alkoholem.Když budeš vyprávět, že piješ pár deci, bude se jim zdát, že je to normální, ale ty bez těch decek nevydržíš ani týden, čili jsi závislá, což je rozdíl.Sama sebe utěšuješ, že jsi s alkoholem vlastně v pořádku, pravdu si nepřiznáš.Dokaž sama sobě, že to není pravda, vydrž měsíc v pohodě bez alkoholu.Oni ti ani pomoc nebudou schopni dát, protože neznají pravdu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21178
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Libo, postoj některých doktoru k pití je hodne tolerantní. Jestli se zásazujes o osvětu v alkoholismu u nás, je i tady co dělat. Nebo tomu proste nerozumi. Tomu svému to přiznávám, ano, uberu, ale vázne tak max 4 dvojky tydne. Ze piju denně 2 - 3 dvojky hlásím. Rekne mi, ze to neni dobře, ale ok. Předminulé jsem dokonce říkala, ze mám strach, ze se to rozjede víc, řekl mi, ale to vám vaše inteligence a charakter nedovolí. Což je kec. Ten minuly to taky věděl, taky to bylo jen to byste neměla. Jednou měl dovolenou a zaskakoval jiný, ten mi vzal proto prášky. Pak jsem se toho svého ptala, co to je, řekl, ze ta ten přehání.Nevymlouvam se na nej, vím, ze je to na mne. Jen chci říct, ze ne vždy je svět se lékaři řešením. Měla jsem na druhou stranu super psychologa, dovedl mi dat náhled na sebe tak, abych to vzala, dal i podmínku, ze k němu nesmím, jestli se den před tím napiju. Držela jsem to, říkali jsme tomu kvalitni dny. Odstěhoval se.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21179
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Svěřit se lékaři. Mobil ta slova mění, jak chce
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21180
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Pravda je, ze klasicky začíná ten čert-ted se neopijim, takže už nemám takovou tendenci si myslet, ze jsem alkac. Navíc úzkosti nejsou nesnesitelně. Budu hledat toho psychologa
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21181
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jsem po 12hod.noční,sice měla bych být vyspaná,ale cítím se unavená.Přiznám se,že jít na dvě po sobě-to bych nedala.V pondělí budu vědět.Jeden azylák se mi ozval,že nastoupit bych musela už příští týden.Jinak místo obsadí.Druhý jdu zjistit v pondělí,jestli se mnou počítají,jak jsme se dohodli.Je období dovolených a sociální pracovnice,které mi to přislíbily jsou na dovolené.Tak tam jdu v pondělí.Každopádně v pondělí budu vědět na jisto.Aby se nestalo,že se ocitnu na ulici.V doléčováku končím 31.8.Zatím to vypadá,že ten poslední týden v srpnu se budu stěhovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21183
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Budu držet palce!!! Do te uzkostnacke skupiny by me vzali, ale zase začínají az začátek listopadu. Budu ještě hledat individuál driv
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21186
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
To, že lékaři neléčí, nezajímají se o pacienty, co se týká alkoholismu, znám velice dobře.Děsí mně jejich neznalost,musíš hledat!A přeji abys našla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21188
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Mno, kdyz jsem u jiného psychiatra vysazovala ten neurol či xanax, co jsem brala 10 let, tak jsem zvažovala i žalobu. Prý takhle dlouhodobě bráni způsobuje i organické změny mozku, az demenci!!Na skupinu půjdu určitě, ideal je ale něco dříve, úzkosti se rozjíždí. Budu hledat, diky moc.kdyz nenajdu, mám ještě tu psycholožku z léta, to je pravé taková mamca, ale asi lepší, než nic.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21189
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Určitě je to dobrý nápad.Můžeš ji požádat o změnu přístupu k sobě.Možná že neví,že jsi připravena ke konfrontaci sama se sebou.Možná,že čeká na to,že jí to navrhneš sama.Pokud bude souhlasit-JE PRO TEBE DŮLEŽITÉ,ŽE TĚ NEKONFRONTUJE ONA,ŽE TI POMÁHÁ NAVÁZAT VZTAH SAMA SE SEBOU-SE SVÝM AUTENTICKÝM JÁ.S TÍMTO PŘÍSTUPEM,MÁŠ MOŽNOST ZVLÁDNOUT HLAVNĚ TY BOLESTNÉ POZNÁNÍ SAMA SEBE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21191
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Dano,
jak to tady tak pročítám,patříme sem obě.Jen možná Vy si to ještě neuvědomujete.
Je totiž úplně jedno, kolik toho pijete.A už vůbec nechápu Vašeho doktora, který řekne, že Vám Vaše inteligence a charakter nedovolí atd.-Co to je inteligence a charakter???
Je mi 65 let a už jsem něco zažila,opravdu si myslíte, že alkoholici jsou jenom ti(např.bezdomovci),co se někde válí?Ano, oni jsou lépe vidět a my, ke kterým se taky díky vzdělání a práci počítám to umíme lépe tajit.Ale výsledek je stejný,alkohol si nevybíá!
Mě pomohla moje doktorka, a hodně dlouho mi trvalo jí všechno)ale opravdu VŠECHNO říct), do dneška slyším její slova, Vy při Vaší inteligenci byste dobrovolně nepila jed,už jsem měla hodně špatné jaterní testy-určitě věděla proč.!
A ještě něco, co možná máme společného. I já jsem měla problém s otěhotněním-zažila jsem si spoustu bolestí, operací, lázní atd. a nakonec jsme se rozhodli pro adopci. Ani to nebylo za totáče jednoduché(což Vy nemůžete asi pamatovat), ale dneska máme krásnou dceru, která nám všechno vynahrazuje(naroldila se v roce 1983).
A poslední věc Dano, všechny úzkosti, a paniky úplně přestaly s úplně přestáním pití-věřte mi, držím Vám palce
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter