Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21107
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jana Mertosová napsal:
Je to stejné... Obojí je smrtelné,...

Anorexia, bulímia, tabakizmus/nikotínizmus, alkoholizmus
a ďalšie - izmy sú otvorená koketéria so smrťou v priamom a aktuálnom prežívaní!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21109
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Pár dní jsem tu nebyla, tak se zase hlásím... Vydržela jsem 3 dny...4.den - 1 pivo, 5.den - 1 pivo, dnes - 1 pivo... Mám jen potřebu to sem napsat, ani snad nechci číst žádné komentáře k tomu, nebude to asi nic hezkého:(
Dano, nechceš trochu nastínit svůj příběh? Zaujal mě tvůj přístup a líbí se mi tvé názory, chtěla bych vědět co máš za sebou. Ale samozřejmě respektuji že je to osobní.
A.J.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21110
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A.j. A ostatní. Mazu spát, nemám zajímavý příběh, motam se v uzkostnosti a alkoholismu či nikotinusmu. Jak psala líba, obojí je sebedestrukce, jako poruchy přijmu potravy, které naštěstí nemám... Snažím se pit kontrolované, ale pak přijde ta servírka.... A.j. klidně se ptej, ale jsem začátečník, kterému docvaklo teprve před par měsíci, ze ma problém...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21111
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
A.J. Nejvíc me probudilo, kdyz jsem byla těhotná. Najednou jsem nemohla nic, ani jednu dvojku. A držela jsem to strašnou silou vule, protože ten, komu bych ublizovala, jsem nebyla ja... Nevyšlo to, zamlkle těhotenství, dnes to berou jako normu, než se ti to stane víc než třikrát. Tehdy mi došlo, ze jsem závislá. Ze se udrzim jen kdyz tím přímo ohrožují někoho, kdo nemá na vyber, a ze me to stojí strašně sil. Ale sebe vesele ničím. Třeba piju na antibiotika, jako ty. a ted se mi to potvrzuje, vidím, ze me předsevzetí naruší servírka, co tu dvojku nechce odnést. Moc držím palce, zitra dam soutězne abstinenci
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21113
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Danka,

čo je to za sila, ktorá Ťa núti konať proti sebe a ničiť si život?


Skutočne si myslíš, že to, čo Ťa doposiaľ nezabilo, že to Ťa naozaj aj posilní?
(aj cyankáli= K-CN, metanol, etylénglykol=fridex apod.???)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21114
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Danuš a hceš vůbec ještě dítě?Opravdu po tom toužíš?Opravdu jsi se vyrovnala s tím,žes je nedonosila?Já už byla matkou 3 synů,když se mi narodila vymodlená holčička.Bylo to rizikové těhotenství od počátku.Od počátku jsem byla sešitá,hospitalizovaná jako ležák.Narodila se i tak předčastně tenkrát nám šlo o život oběma.Druhý den po porodu umřela.Mně dávali další měsíc dohromady transfůzemi.Přišla jsem po měsíci domů-a začala pít ligu.Nemohla jsem unést,že žiju na úkor života svého dítěte.Nemohla jsem se s tím smířit.Později se mi dcera narodila-to už jsem byla závislá!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21115
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
jani, uprimne nevim, mam z toho hruzu, co se muze stat a deje se....Je mi lito, co jsi prozila, u mne to bylo v rane fazi, o to to bylo jednodussi.. zatim neplanujeme, je to na mne brzy, ale s vekem pozde....
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21116
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
známá (nyní již upitá) chlastala v těhotenstí a narodila se jí dementní holka
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21126
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Danuš,bodejť by to šlo.Když mám problém se závislostí.Mimo jiné působí škodlivě i na potenci a plodnost.Máš pravdu,že otázka věku je také důležitá.Neuvažovali jste o adopci?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21127
Re: Můj příběh Před 9 rok, 8 měsíce  
Jani, časem asi klidně, ale máme pidi byt a tak... Oni i v mem veku čekají, jestli se to stane ještě dvakrát, az pak mas nárok na testy. Prý tak konci každé 3. - 5. Těhotenství, tak z toho nic nedělají..
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter