Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25913
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Budu,jelikož vím,že první měsíce až mi otrne,nezvladla bych to,takze si necham davat antabus.ale lepsi to nez zas skoncit takhle
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25919
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Aničko, nemáš poblíž AA, občas tam zajít, cítit, že nejsi na to sama, jsou tam příběhy lidí, co nepijí léta, posiluje to.K AA patří diskuze na skypu, výborná, pokec, písemná diskuze, Triezvy priestor,uleví se ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25921
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
anna napsal:
Budu,jelikož vím,že první měsíce až mi otrne,nezvladla bych to,takze si necham davat antabus.ale lepsi to nez zas skoncit takhle

Anna,

vysporiadať sa sama so sebou vo svojom vnútri si vyžaduje odvahu, trpezlivosť, a najmä - premyslený koncept/plán. Tu sú Anonymní alkoholici so svojím programom práve tá najlepšia voľba!


Lepšia ako antabus...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25924
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25929
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Dobrý ranko, tak jsem celou noc byla přicuclá k lahvi piva naštěstí jen alkosnu. No musim říct, že se mi při pomyšlení na chlast zvedá žaludek. Tak doufam, že mi to vydrží.

Anno, vydrž, nesmíš začít pít, opravdu, byla by to hrozná škoda!!! Si určitě super ženská
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25931
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj Anno, jako bych v tom četla sebe. Jakmile jsem přestala pít, bála jsem se deliria, byla jsem úplně ve stresu, nemohla jsem nic. Dokud jsem nezjistila, že když beru benzodiazepiny, tak mi to nehrozí, stejně jako epilepťák. Takže jsem to zase rozjela ve velkém, jako bych to chtěla oslavit. Pak už jsem byla tak fyzicky a psychicky na dně, že jsem se nechala odvézt do léčebny. Rivotril vysadili, nahradili ho diazepamem, který postupně snižovali. Delirium jsem neměla, ale po 3 týdnech přišel epileptický záchvat. Nakonec jsem tomu i byla ráda- přešel mě okamžitě několikatýdenní třes rukou, kdy jsem nemohla psát, jíst. Také si člověk uvědomil, kam až to nechal dojít.Až po tom dni mi bylo lépe, to napětí bylo pryč. Ale absťáky po lécích byly dál...
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25933
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25934
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Rachel dekuju,napodobne.super urcite nejsem,jen jsem pry az moc hodna a nejdriv koukam na vsechny a pak az na sebe.tudiz spis nez hodna pry naivni.
Nikolko prášky beru teď první dny taky,ale dávám si na to bacha,takže teď když mi už je líp,budu se snažit bez nich.
Libo určitě o něčem takovém uvažuju.
Jinak dnes jsem spala úplně krásně,když jsem se v noci vzbudila,úplně v pohodě,jen divný sny)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25935
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Renco diky))).ja se vracela k pití buď že mi otrnulo,nebo když jsem si sama řekla,že po týdnu,kdy jsem každý den dala litr vína tak bych si měla dát zas pauzu.ale kocovina byla tak hrozna ze jsem se napila zase,protože jsem neměla prášky.teď je už mám a vím že bez nich bych první dny nezvládla.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25936
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter