Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26754
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Aneto,
pamatuji si na Vás(jsme asi ze stejného města).I já jsem sem přestala psát.Libě se vůbec nedivím,ona nemusí poslouchat ty urážky tady-ona pomohla a stále pomáhá, na rozdíl od některých jejích kritiků.Je nad věcí
Vám přeji vše dobré, taky si sem chodím občas počíst
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26756
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26757
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
tak to je dobře, že je Líba v pohodě.....ne vždy se mi styl jejího psaní a uvažování líbil, ale to je spíš můj problém. mě spíš vyděsí výkřiky typu ...dohnali jste ji k chlastu.....něco, co není pravda.Ani nevím, že tu nějaké výraznější urážky proběhly, pravda, nepročítám denně . Ano..asi jsme z jednoho města
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26758
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Aneto,
ani já jsem s Libou se vším nesouhlasila, každý máme svůj názor, ale to ještě není důvod jí sprostě urážet, což se tady začalo poslední dobou dít a to byl taky důvod,proč jsem sem přestala psát.A teď se zrovna ti, co jí nejvíc uráželi diví, co je s ní,ať si každý sáhne do svého svědomí!!!
Ona je v pohodě a já jí to upřímně přeju!
Vám přeji hezké Velikonoce,doufám,že se držíte
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26759
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
... napsal:
Dohnali jste jí zpátky k chlastu. Léta se tady snažila pomáhat a vy jste se na ní slitli jako hyeny.

...,
rád/a konšpiruješ, fabuluješ a zavádzaš?

(...pripravuje zjazd AA... )... [...bez urážok.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26769
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Helenko, já se držím a mám se i celkem fajn....jen mě to zarazilo, že sem Líba nepíše, byla jsem zvyklá, že tu dost komentovala.Jdu si vše pročíst a Líbu pozdravujte.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26770
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Taky mě zajímá, co je s Líbou, protože zde už vůbec nepíše a psala denně. A nevynechala!Doufám, že vše je ok a že nespadla opět do závislosti.Tak myslím si, že tady hodně schází.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26772
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Žiju, nepiju.Odešla jsem odtud, unavovaly mně ty výpady proti mně, zlé, zavádějící, lživé.Je mně líto těch, co hledají pomoc a museli to číst.Vůbec nejsem uražená, naštvaná, pomáhám závislákům léta, znám ty výpady.Ale chráním si svou střízlivost, svůj klid.V květnu mám promoci, v červenci sjezd AA, lidé mně volají, potřebují, ráda pomáhám.Ti, co tu tak štvali proti mně, brzy odpadnou, třeba se vrátím.čas na pomoc si najdu vždy.Každému doporučuji, aby hledal pomoc , když chce opravdu přestat pít, u Anonymních Alkoholiků.Mně zachránili život. právě tento týden mám 11 let střízlivosti.Abstinence je výborná, nikdy bych už nechtěla zpět k alkoholu, to bylo jen přežívání, smutné, nyní jsem svobodná, veselá, v klidu, silná.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26777
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Aneto a Danny,
v dobách, kdy vy jste sem psaly, bylo fórum ještě v pohodě a hlavně bez urážek.Každý má jiný názor,to je normální a od toho taky fórum je, aby se každý vyjádřil po svém-ale znovu opakuji bez urážek!Ani já jsem někdy s Libou nesouhlasila, ona to dobře ví, ale jak jste obě dvě napsaly, byla to ona, která přispívala pravidelně a vždycky psala k věci-někdy dost tvrdě(já to neumím),ale kdo zná její příběh, tak ví proč.Je dobře, že se k tomu vyjádřila.Je zajímavé, že ji začali jako první postrádat ti,kteří jí urazili nejvíc-tím vůbec nemyslím vás dvě,oni dobře ví,o kom je řeč.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26778
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter