Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44441
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Hej Ja. Ty jsi jak sup? Jsi jak mrchožrout? Jsi živ jen z mršin a z cizího neštěstí? Sám ulovit nic nedovedeš. Proč se sakra do toho Zdena furt tak opíráš? Něco konstruktivního nemáš? Je to přinejmenším trapné.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44443
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Včelař napsal:
Hej Ja. Ty jsi jak sup? Jsi jak mrchožrout? Jsi živ jen z mršin a z cizího neštěstí? Sám ulovit nic nedovedeš. Proč se sakra do toho Zdena furt tak opíráš? "Něco konstruktivního nemáš?" Je to přinejmenším trapné.
...celému svetu naraz nevyhovieš ani Ty!
...ak si si to ešte so svojimi (160 b. IQ) neuvedomil, my = (Ja a Zdenek) sa bavíme a F-tipkujeme. Je to bez invektív a urážok!


Asi tak, pre tých, ktorí majú vyššie IQ > ako 160 b.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44444
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Zdeno, to 3 a 4 liečenie už som nebral ani ako liečenie, ale ako spôsob vypadnúť na nejakú dobu z domu. Z toho večného stereotypu. Pretože vždy som zlyhával po pár mesiacoch. Nejako som potreboval zistiť, kde robím chybu. A trvalo roky kým som na to prišiel. Jednoducho som už teraz zmierený s tým, čo som. Už s tým v hlave nebojujem. Ja som aj predtým veľmi chcel prestať, ale po počiatočnej eufórii sa to vždy zvrhlo do takého vnútorného boja, ktorý som po pár mesiacoch prehrával. A to som vedel, že som alkoholik, chodil na kluby atd. Len až teraz nastalo také vnútorné zmierenie samého so sebou, čo som a aký som. A že sa môžem napiť? Tak samozrejme, že áno. Preto sa netrápim myšlienkami na celoživotnú abstinenciu, že už nikdy nevypijem. Abstinujem len dnes. A som s tým spokojný. Vyhovuje mi to takto.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44445
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Takhle jsi zabředl do vtipkování a popichování s Dee a jak to dopadlo všichni víme. Bohužel odešel Dee a Ty jsi zůstal. Našel jsi novou oběť a na tý parazituješ. Marně si vzpomínám, kdy jsem od Tebe četl něco co by mi něco dalo. Ač Dee nebyl tím mým Cup of Tea, tak od něj jsem něco pobral.

Možná by nebylo od věci začít přemýšlet o závislosti na fóru a pocitu nutného vyměšování své bezbřehé moudrosti, kterou se tu snažíš svými "moudry" prezentovat.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/05/2017 11:16 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44446
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Si arogantný hajzlík...ženy maju radi alfa samcov ako si ty?prej včelar..daj mi pokoj .prečo ma urázaš?nič som ti neurobil.A Dee si neber do huby..nesahas mu po kotniky.Howk.jebem na alkáčov.Ďakujem..bez srandy vole..posunul si ma dál.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44447
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Už tu nebudem písať..ako Dee.si pisal že ides makať..k včelam..ojebavaš..že jo?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44448
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Necítím nutnost Ti Zdeno vysvětlovat, proč dnes zrovna jsem více času na tomto fóru a někdy se sem třeba týden a déle nedostanu. Necítím se ani nucen Tvými zcestnými komenty nějak zpytovat svědomí jestli jsem se Tě náhodou nějak nedotkl.

Jen Ti ozřejmím, že ženy určitě mají raději alfa samce (za kterého se osobně nepovažuji), ale i jakékoli jiné samce narozdíl od omega samců jako jsi Ty. Ale k tomu Ti mají spíše co říci něco právě ony, zde se vyskytující samičky, ne já. Možná by to byl klíč k úspěchu v Tvé snaze nějakou samičku přivábit.

Hezký den při sekání trávy...
Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/05/2017 11:31 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44450
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Včelař napsal:
......"Hezký den při sekání trávy"...
Včelař

..."iba včely sú na med."
Ale trávnik nepokosia...

(...s Včelárom alebo bez)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44451
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Naposledy..včelař.nikdy som ťa nenapadol..nie preto?že mám rešpekt pred tebou.Bol som slušný..iba.Tvoj príbeh z lesa ma dostal.Pozri som aký som.Som obranny typ,ale keđ niekto sústavne do mňa útočí..viem byť zlý.Alien .neboj si chránený ..cez web nevyskočím ako Kličko.mnoho zdaru a hlavne nepančuj med..med je lahôdka..
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44453
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Priklad: nebudem piť 3-4 mesiace..ó Zdendo super...napijem sa ..ty ožrala jedna ..si sračka.Tak ako to je?

Vydrz nepit 3-4 mesice a moc bych se divil kdyby jsi se nedockal respektu, obdivu a pochval protoze pro alkoholika ve Tvem stadiu (nebo v "nasem"... chces-li) jsou i ty 3-4 mesice velka vec.

A pokud po nejake dobe recividujes (coz se ciste statisticky s velkou pravdepodobnosti stane) tak je to pouze a jenom o pristupu. Vetsina z nas jak jsme tady vime o recidivach svoje a nikdo se Ti nebude posklebovat ze jsi "ozrala sracka"!

Ale nesmis se divit ze s tim co tady predvadis moc chvaly nesklizis. Protoze bez urazky ale to co tady predvadis - a tyka se to jak Tveho boje s alkoholismem tak Tveho pristupu k lidem tady na foru - je spis k placi a/nebo na par facek .

PS
To je takovej problem vypnout pocitac/tablet kdyz zacnes kropit a usetrit si ty trapasy tady?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter