Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32981
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Jojo! Ja tomu rozumim, muj stav mysli mi po nekolika neuspesich nyni dovoluje v klidu abstinovat, citila jsem tu zmenu a uvedomeni si. Neco preskocilo, zlomilo se, uz jsem to tu psala, jakoby se to vyresilo, novy zivot, novysmer a styl. Ale tak, ze musi byt proste naprosta abstinence, v tom zas mam jasno ja! Bez ohledu na ostatni a jejich zkusenosti a nazory, u me by to jinak nefungovalo. Me to ake bevadi, opravdu mi alkohol nechybi sam o sobe.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32982
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Včelaři, zdar a další dobrý jízdy! Mj. to o vypitým rybníce jsi mi napsal přímo z duše.
Těším se na nepropíjenou budoucnost a nemaluju ďábly na zeď ani nijak nejsem poraženeckej - jen je dobrý vědět, že i když jsme tu svini už harpunovali - nejspíš se pořád plouží a chrchlá někde po dně.
Držím Vám všem palce moc.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32984
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Neso, prosim Te, ozvi se, až budeš ok a doma po te nemocnici. Myslim naTebe, snad je vse ok! Chybis mi rady, tak napis, az bzdes mit cas a naladu. Pa
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32986
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Także případ Lemog....co kdyby jsi respektoval přezdívky, které si tu lidi vybrali? Já taky nepíšu ......, i když se tak jmenuješ \pro zájemce mám i příjmení a adresu\. No a k tomu ostatnímu...vůbec jsi nepochopil, o čem píšu....jediné, na co se zmůžeš jsou fráze. Co kdybys napsal, jak to máš ty, coby patologický hráč rulety, s alkoholem? Jsi abstinent? A proč? Jsi závislý na alkoholu? Nebo můžeš pít? Co vlastně jsi na tomhle fóru...jinak JA tu uveřejnil stránky pro gamblery....nebo tam se vydáváš za alkoholika?
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/04/2016 08:07 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32988
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Zdravím,jsem už doma.Psychika je mrcha a nějak se mi nedaří to zvládat tak,jak bych chtěla.Psychická bolest porazila a na lopatky tu fyzickou.Víš,Šantalko,že jsem se chtěla napít? Tak moc člověka dovede srazit bezmocnost,až mě to vyděsilo.To je důkaz,že ani po tolika letech nepití nemá člověk vyhráno a musí se s tímhle potýkat.Pořád být ve střehu.A to už u mě chutě dávno pominuly.Ta hydra se dovede ozvat,i když ji považujete za spící.Nemám to komu říct a vykecat se."Normální" lidi tohle nikdy nepochopí,nemá cenu se namáhat.Nepiješ leta,jsi přece za vodou,vyléčená.
Tak si hledám,jak si udělat dobře a zatím mi stačí,že vylezlo slunce a kvetou meruňky.Než se setmí:)
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32989
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj všem: dnes 212. den bez gamblu a cigaret


Chtel bych se vsem, koho se me komentare mohly dotknout omluvit a hlavne Eduardovi, s tim jmenem a adresou me dostal, odchazim do ustrani, drzte se, abstinujte
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32991
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Dee, nezlob se, ale jsi totální debil. Když Ti někdo fakt tak moc vadí, tak ho ignoruj. Stejně jako já od teďka budu tebe. Myslíš, že coby alkoholik jsi něco víc než gambler?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32992
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Neso, taky o tom nemam s kym mluvit. Pomahate mi vy tady, i Ty. Tak jsi odolala, to je dobre. Ono kdyz se pridaj fyzicky problemy psychika to nedava, tak snad uz jsi v poradku a hezky se 'hojíš", osychicky i fyzicky. Myslim na Tebe, i na Novi!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32993
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Jo, a me tady Lemog nevadi a jeho jmeno a adresa je mi FUCK, jako DEEova a vsech. O to tu nejde.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32994
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
NIKDY TU NECHCI JMÉNA A ADRESY, FÍZLOVSKÝ MÓRESY.

A teďkonc trochu vzletně: C.G. Jung uvedl, že bažení po alkoholu odpovídá na nižší duševní úrovni touze lidské bytosti po plnosti. Alkohol se latinsky řekne "spiritus", vidíte tedy, že stejné slovo označuje nejvyšší duchovní zkušenost i deprivující jed. Užitečná formule je proto "spiritus contra spiritum." Spiritualita místo nebo proti alkoholu.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter