Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...24252627282930...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33050
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ano.Bude mi to chybat..tych 600€.Moja mesačna režia...Jedina cesta je abstinencia.Viem to!!!no chlastam..to je ZAVISLOST.Varovanie pre všetkych,čo toto čitaju.Musim si upratat v hlave...Raz a navždy.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33051
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdendo, tak zkus tohle: ode dneska opravdu nepij, ani kapku, ja te budu podporovat a urcite vsichni tady. A uvidis, jak to pujde, zdato zvladnes sam, nebo budes muset vyhledat odbornou pomoc. Neodkladej to, zacni dnes, at brzy víš, načem jsi. Muzes se tak tesit na lepsi zivot hned, co Ty na to?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33052
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Život je krásnej a stojí za to žít, zase bude dobře, uvidíš
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33053
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdendo,ani nevíš,jak ti rozumím.Najednou,jakoby se proti tobě spolčil celý svět.Ale věř,že všechno,úplně všechno na světě se dá řešit,když přestaneš pít.Žádnou hladinku,nic,jen čistou hlavu.Půjde to pomalu,ale půjde,jen musíš věřit a chtít.Každý střízlivý den tě změní a budeš na sebe pyšný.Jde to.
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33054
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Len mi prišlo luto,taky smutok.Musim byt silny.Bol som na vojne,22 mesiacov.Alkohol porazi aj najsilnejšieho muža.Asi pojdem na prechadzku..tu v Senci je nadherne počasie...byvam kusok od jazier.Pridem na ine myšlienky.No moj problem je: citim sa osamely.Psychiatrička rieši len moju zavislost...,Nikto!!!! nerieši prečo pijem.Svet sa zblaznil...alebo ja?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33055
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Takze jsi odbornou pomoc uz vyhledal. Zdendo, v tomhle jsme vsichni osamneli, aspon ze mame jeden druheho zde na fóru, me to aspon hodne pomaha. Vzdycky si rikam, ze uz sem nemusim a potom je to to prvni, kam koukam. Vlastne taky zavislost. Ale ja to beru i jako terapii, plus pokec a jine osudy. Nejsi v tom sam, nemysli si. Ono s abstinenci treba najdes nove zname a nebudes osamely. Prochazka je rozhodne dobry napad. Ja byla v praci a ted po obede lezim a jdu si cist
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33056
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdenku, na 600 éček se vykašli - stejně bys je prolil. Jediný co bys měl udělat, tak začít bojovat. Úplně přesně vím v jakém stavu jsi teď. To všechno, co jsi psal jsem zažíval loni v létě. Jediná možnost je přestat pít. Já se loni v létě rozhodl, že končím. Nebyl to ještě konec, protože od tý doby jsem měl ještě dvě skorotýdenní pařby, ale to jsem si jen řešil svoje problémy způsobem kterým jsem je byl zvyklí řešit. Víceméně mě ty dvě opice utvrdili, že mě chlast nebaví a že mě zabíjí. Od 8. ledna jsem se rozhodl, že to je definitivní konec s chlastem. Nemá cenu se snažit ho porazit, protože to nejde. Přestaň okamžitě teď! Na nic nečekej. Někteří z nás byly tak hluboko jako jsi nyní ty, takže Ti můžeme v hodně věcech poradit. Přečkej první týden a pak už to půjde samo. A neboj. My alkáči jsme takový srabi, že na sebevraždu nesebereme odvahu... Ale nevědomky pácháme sebevraždu alkoholem. Takže se seber a začni chtít nepít. Pokud opravdu nebudeš chtít přestat sám, tak ti nepomůže 20 léčeben. Je to jen na Tobě.
Už jsem Ti několikrát psal, že vím o čem mluvím. Uvidíš, že už po čtvrt roce albstinence Ti bude připadat absurdní co tady píšeš teď.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33058
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdeno, píšeš:
Áno... Musím si upratať v hlave...Raz a navždy.
...Musím byť silný. ...Svet sa zbláznil...alebo ja?


"Začni si v sebe upratovať - zblázniť sa môžeš aj potom - neskôr!"

"Ako *kadáver/mŕtvola* určite už nič nevymyslíš ani nevypiješ!"


(Vari niekto už niekedy, snáď, pozoroval ako "myslia" pijani v boxoch márnice?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33059
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Nie je to racionalicia pitia.Je to jednoducho taky pocit.ĎAKUJEM za pomoc,v liečebny ma učili pokore.Zastavil som tam chlast...ale on prišiel zas a smial sa mi do ksichtu.preto sem pišem,je to chronicka choroba,my alkoholici sme strateny.To baženie je absurdne!!!
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33060
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdeno, píšeš:
Nie - je to racionalizácia pitia. Je to jednoducho taký pocit. ĎAKUJEM za pomoc,v liečebni ma učili pokore. Zastavil som tam chlast...ale on prišiel zas a smial sa mi do ksichtu, preto sem píšem.
To baženie je absurdné!!!


Prestaň už racionalizovať, t.j. zdôvodňovať "rozumom", ale začni konečne konať! V liečebni si bol opakovane, teórie poznáš - začni ich teda aj uskutočňovať!

"Len čírym mudrovaním sa neuzdravíš!"
"Alebo snáď ešte veríš na Mikulášov, Spasiteľov alebo v zázrak/y?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...24252627282930...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter