Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...28293031323334...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33165
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
U nás alkoholiků jen jedno je jisté - a to, že jisté není nic. Zítra se může rozkalit kdokoli z nás abstinujících alkoholiků. Taky jsem dřív nechápal, proč mi každej říkal, že to chce pokoru... Já si myslím, že to chce mít hlavně strach z chlastu. Je neskutečný co dokáže z člověka udělat za zvíře.

Já to teď pojímám vyloženě systémově. Snažím se vzdělávat, čtu to tady. Snažím se i alespoň radou pomoci. Ikdyž nevím, zda můj názor může někoho ovlivnit a pomoci mu. Ano, myslím, že jsem si prožil s chlastem dost a proto si myslím, že není třeba, aby to co jsem si prožil já musel prožívat kdokoli jiný. Tu nenávist k sobě za to co dělám sobě, druhým tu nechuť dál žít tu nepředstavitelnou beznaděj a nulový vyhlídky, žití v sebelítosti - to všechno jsem odstranil tak jednoduše - prostě jen přestal do sebe lít ten jed!
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33169
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Tvoje rady a zkusenosti pomahaj, neco chapu az ted...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33170
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ač to bude znít blbě, tak si myslím, že Ladislav nám v hodně věcech svým průserem pomohl. Myslím, že i Vy "menší" kaliči máte příklad od "profíka" jak z nuly se vyškrábat na 100 za 600 dní. Pak si dát za tejden pivo a za další dva tejdny to završit pádem když ne na nulu, tak hodně nízko.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33182
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Myslím si,že z chlastu nemusíme mít strach.U mě je to "jen" velký respekt,protože je to soupeř,kterýho nikdy nepřeperu a ani na něj nevyzraju.Nechci to zkoušet,protože vím,že by mi nepřinášel už žádnou radost,ani úlevu.To,co by následovalo,by bylo zklamání,nenávist k sobě,nechuť žít.
Takže,začínejme znovu,jednou to vyjde
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33183
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Neso, tohle jsem si rikala taky, meka jsem v tom jasno a pak..... to bylo rychly, jako blesk. Takze asi chybela pokoraa respekt. A znova...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33192
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj moji milí kolegové. Dnes jsem byla na rodičaku mých chlapečků a mám strašnou chuť dát si aspoň panáčka. Celý večer bojuju jak blázen. Leky asi nemaji dostatečný účinek. Nastesti je doma sucho a všude uz zavírají. Jako vůbec nevím hak to ustojim az přijde něco horšího. Zjišťuji že stačí malý výkyv a ja prosim o pomoc chlast. Mám klepavku,jdu se omýt a letim do pelechu snad to zaspím. Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33194
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Nejhorší je,že by to Novi nebyl jeden panáček.Je to jako magnet,já si spíš připadala,jako by mě někdo omámil.Dělala jsem,co jsem nechtěla a nešlo to překonat.Jak jsem vydržela pár minut,už třeba bylo líp.Vyspat se,taky není špatný.Ráno je třeba všechno jinak.Kéž by,viď?
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33195
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Novi!!! Vydrž!!! Jsem s Tebou, posilam antichlastovou sílu! Ja te chapu, me to prave dostalo. Vyspi se, kluky ráno hezky pochval a bude dobře zase...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33197
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Mne v tychto chvilach najviac vzdy pomohlo, ked som si povedala, ze dnes nie, ze ved aj zajtra je den a ze ved si mozem dat zajtra. Naozaj sa mi potom vzdy ulavilo a to bazenie polavilo a dalsi den nebolo po nom uz ani stopy.
Tak Vam drzim palce holky, aby ste to zvladli, musite si najst finty ako to bazenie prekonat a potom bude zas fajn.
Je to podla mna aj najdolezitejsia vec v zaciatkoch abstinencie, naucit sa prekonat tie okamihy bazenia. Na kazdeho funguje nieco ine, niekomu pomaha spanok, niekomu sport, niekomu cokolada, niekomu vyjst si do prirody..
Dolezite je najst si ten svoj spravny sposob a potom ho dosledne aplikovat. ...
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33198
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
No ja to mela na krajicku v ty hospode. Uz jsem odchazela, zesi doma udekam jarní balkon, mela jsrm nakoupene nove polstarky, ubrus a chtela jsem si to tam uklidit, dopijela jsem kafe a .... prisly holky. A hned: nechod, dej si, plus jedna se chtela vypovidat- byvaly pritel a otec jejiho ditete ma rakovinu v posl.stadiu atd. No jsou to moje vymluvy, ja vim, ale najednou me napadlo: no tak si dej, oni si taky davaj, o nic nejde! To byla radost! Hned jsem to do sebe klopila. Konec znate
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...28293031323334...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter