Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50145
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
No hej JA, hneď sa to lepšie číta, keď človek nepotrebuje slovník cudzích slov. A pravdu píšeš. Možno by Hanka zistila, že to svojho Rómea ani k životu nepotrebuje. Prečo si ten zámok nejdeš pozrieť sama? Prečo si také malé radostičky nerobíš aj sama, ale čakáš na neho? Chodíš ešte na tú zumbu? Písala si že sa ti to ľúbilo. Rob si také radosti sama a možno pri tom stretneš aj inú dobrú dušičku. Alebo na tvoj úsmev v práci odpovie iný úsmev a pozve ťa na kávičku. Čo vieš. Choď životu, láske naproti a neťahaj za sebou tú guľu, ako spomínal Michal.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50146
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Ono to tu na alkoholik.cz vyzerá, že štatisticky(*1) sa viac darí abstinovať nám, ktorí žijeme sami. Čo z toho vyplýva?

*1 áno, je to malá vzorka
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50147
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Možno je to tým, že nás žiadna dobrá duša nevytáča. Ale že by to pre mňa bola nejaká výhra byť sám, tak to teda nie.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50151
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hani. I já se bojím samoty. Pořád jsem musela mít kolem někoho, s kým bych si psala, volala, objimala ho...
Jsem sama.
Mám tedy kamaráda, to ano. Píšeme si kraviny, žádné cukrbliky, žádná láska, nic...
Přihlásila jsem se na webinar sebeucty. Zatím vyckavam na info a na ten pocit samoty si prostě začínám zvykat. Týden i bez antidepresiv.
Vůbec, ale vůbec neříkám, že mi to tak vyhovuje.
Samota je uzkostná a smutná, ale zvykám si. Bez výmluv, výčitek.. snažím se plnit si své sny. Nežiju podle někoho jiného
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 17/08/2018 07:02 Provedl: Lendulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50152
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
V tom dělat si sama malé radosti se pomalu zlepšuji. Kupuji si knížky, chodím pravidelně ven, bazén, doma oblíbené filmy. Bohužel na zumbu už není kam chodit. Ale snažím se na každý den dívat líp. Ale myslím si, že tím oblbuji sama sebe. Protože těžko se cítit dobře, připadat si dobře, užívat života, když mě někdo pořád sráží ke dnu. Děkuju, moc děkuju všem za rady a komentáře, máte pravdu všichni. A já už to vidím taky. Do téhle šlamastiky jsem se sice dostala sama a dobrovolně, ale vím kdo mi pomohl.
JA, určitě, ono můžu na výlety i jezdit s rodiči nebo kamarády. Jen jsem do teď pořád bláhově doufala, že někdy v tom najdeme společnou zálibu s přítelem. Pořád mám vidinu toho, že přítel má být ten nejbližší, s kterým budu sdílet své zážitky, svůj volný čas. Ale na to musejí být dva. Zařídím si volný čas po svém.
Agi, nezbývá mi než doufat, že do té fáze dojdu taky, že ho odkopnu zcela. Teď na to ale upřímně stále nemám sil, vidím, že mi jen ubližuje, že se k sobě nehodíme, ale dovolená na krku. Jinak přestat najednou se všemi nešvary, nooo smekám :-D
Leni, jj ta sebeúcta, kolem toho se to vše točí. Někdy se až směju tomu, kolik úsilí vynakládám na to, abych byla dobrá pro ostatní, ale sobě škodím kde můžu. Já si na samotu zvykám šestým rokem a marně. Přes den se zabavím, i mi to doma nevadí být sama. Nevím, proč mám prokleté ty večery.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50153
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
MichalB napsal:
Hanko, se neomlouvej. Klidne zertuj o cem chces. Ja jen jestli nemas predepsany nejaky supercloumak (neco jako extaze/MDMA) )

:-D Na takové zázraky asi předpis nedávají :-D Nebo jo? Já nevím :-D
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50154
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
K tým večerom. Kedysi som vravel na skupine, že mi vadí byť sám. Niekto kto to nezažil, ťažko pochopí, že môžete mať milión kamarátov, známych, ale večer už chce byť každý z nich doma, s rodinou a vy opäť večer čo večer zostanete sám, kde na vás padajú všetky steny.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50155
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
..."těžko se cítit dobře, připadat si dobře, užívat života, když mě někdo pořád sráží ke dnu."
Hovorí sa, že:

"obeť si sama hľadá svojho vraha"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50156
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtek napsal:
K tým večerom. Kedysi som vravel na skupine, že mi vadí byť sám. Niekto kto to nezažil, ťažko pochopí, že môžete mať milión kamarátov, známych, ale večer už chce byť každý z nich doma, s rodinou a "vy opäť večer čo večer zostanete sám", kde na vás padajú všetky steny.
Krtko: "Umenie žiť spočíva v majstrovstve nájsť pokoj a tíš vo svojom vnútri aj na najrušnejších diaľniciach života; a naopak: v tichu a vnútornom pokoji aktívne a intenzívne prežívať tie najkrajšie chvíle svojej pravej existencie."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50157
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtku, ani nevíš jak Ti rozumím! Já kolikrát objíždím okres když už je k večeru a koukám na domy, počítám auta, co u nich stojí a říkám si, že už jsou všichni spolu po dlouhém dni. Koukám do oken a vidím světlo a cítím pohodu domova. Přijdu domů a cítím jen chlad samoty.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter