Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kolik je hodně? Ženy
#50212
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
A nejlepší je moje máma, která má s chlastem taky své zkušenosti, naštěstí včas zabrzdila, nebo spíš byla zabržděna. Ale vždycky večer mi zavolá a řekne: " A dáváš si víno? Jen si dej, to je dobrý na nervy".
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50219
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karoli, ale ty píšeš, že vlastně přestat nechceš.... Že jen kvůli dětem, aby jednou nepsaly, že jsi alkáč.. že jsi zatím "v pohodě".. věř mi, nejsi... prvních pár večerů bude krušných.. já měla výhodu, že mne zastavily ty otoky.. (ale je mi tipuju o cca 10let víc jak tobě, takže by tě to taky dohnalo) a taky když jsem to na nějakých oslavách apod. přepískla přes svůj pravidelný "litránek" denně (a byla jsem schopná vypít třeba 8 dvanáctech, nebo 2-3 litry vína) tak druhý den jsem fakt umírala.. naprosto nechutné stavy, blití a ležení celý den (vždy to bylo o víkendu), ten kyselý aldehydový zápach z kůže.. sorry jako, ale toto fakt už nechci zažít.. Ty podle mne takovéto strašáky ještě v sobě nemáš.. zatím jsi ve fázi, kdy ti ani nebývá zle.. to budeš mít, holka, těžký v téhle situaci fakt přestat.. ale udělej to sama pro sebe aspoň na měsíc.. podle toho poznáš, jak na tom skutečně jsi. A radím ti dobře - všechno víno z domácnosti musí PRYČ
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50221
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Lucko,je to pravda. Strašáky zatím nemám a blbě mi není. Průšvih je, že máme kolem domu 4 vinotéky, takže suchý dům , i kdyby byl se velice snadno "namočí" . O to silnější rozhodnutí to musí být v mé hlavě, aby mě to i tak nechalo v klidu.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50223
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Lucko,je to pravda. Strašáky zatím nemám a blbě mi není. Průšvih je, že máme kolem domu 4 vinotéky, takže "suchý dům , i kdyby byl se velice snadno "namočí" . O to silnější rozhodnutí to musí být v mé hlavě, aby mě to i tak nechalo v klidu.
Karolína,

*suchý dom* sa sám - z vlastnej iniciatívy nez(a)močí a ani v ňom len tak, z ničoho-nič (...alebo *pre nič ani za nič*), nikto nezmokne. To vieme predsa všetci - ožrani, konzumenti aj nepijúci, či triezvi/(abstinujúci/triezvejúci)...

"Alebo, u Vás je TOMU inak?"
"Ak áno, tak: "prečo asi?""
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/08/2018 14:34 Provedl: Ja. Důvod: Doplnenie svedectva, interpunkcia... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50232
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Zdravím všechny,dnes večer jsem sám doma,tak už 3 horký pročítám příspěvky a dnes jsem narazil na něco co mi už delší dobu vrtá hlavou.Lucie psala o kyselém zápachu z kůže po opici.Ja to mám podobně ale nedokázal jsem popsat sám pro sebe co cítím.....dnes jsem tendence cistej a v tom nose to pořad i když ne tak intenzivně je
Držíte se všichni,tyto stránku stopro pomahaji
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50233
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Jsou tam překlepu. Horký-horký a tendence-tejden.Hur vidim
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50234
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Je to super, jak to funguje. Jeden něco napíše, druhý mu odpoví a třetí se v tom také najde. Je to svělý.
Jinak svůj den D jsem odložila na 31.8. jak jinak, mistr v oddalování, obhajování a omlouvání se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50235
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Rider,
opravit preklep preklepem uz neamrdi kyselosti, ale promilema

Den D? Zitra ne 31.8.....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50236
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolino, znam to dobre
Dnes jeste ne, dens se jeste poradne vozeru a zitra uz urcite. Kurva, me je dneska tak zle, musim si dat pivo, pet piv .. hm, tak nekdy priste )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50239
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Je to super, jak to funguje. Jeden něco napíše, druhý mu odpoví a třetí se v tom také najde. Je to svělý.
"Jinak svůj den D jsem odložila na 31.8. jak jinak, mistr v oddalován"... í, obhajování a omlouvání se.

...odborníci TOTO nazývajú PROKRASTINÁCIA alias ..."na svätého Dindy alebo niekedy inokedy".
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter