Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#39293
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jano, viz jejich stranky www.pnkm.cz/cs/oddeleni-lecebny/17b-toxikorehabilitacni-oddeleni

Co si vzít s sebou:

dostatek oblečení dle ročního období
domácí a sportovní obuv + oděv
věci osobní potřeby (zubní kartáček a pasta, hřeben, mýdlo, antiperspirant, ručník, toaletní papír, pyžamo, holení)
drobnou finanční hotovost
sešit A5 a psací potřeby
Co si s sebou nebrat:

cenné věci (drahé šperky, notebook, tablet, auto)
návykové látky a předměty s jejich propagací (mimo tabáku)
domácí mazlíčky



Doporuceni mit, mam pocit, nemusis, ale je samozrejme lepsi jej mit a do PL se objednavas sama.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39296
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Děkuji za odpovědi,ale ještě jednu otázku.To oblečení a prádlo,ručníky,to tam můžu někde prát?I když vezmu hodně,tak to přece nevydrží čisté tři měsíce,nějak si to nedovedu představit.
Kouknu ještě na ty stránky,co mi poslal Michal.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39297
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Zdravím,tak jsem se dívala na ty stránky a nic jiného tam není napsané než to,co mi poslal Michal.Není tu někdo ,kdo tam byl a kdo mi může říct,jak to tam chodí?J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39298
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jana napsal:
...Není tu někdo ,kdo tam byl a kdo mi může říct,jak to tam chodí?J.

...spravidla majú vlastnú práčovňu/prádelnu alebo zmluvu s komunálom, službami.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39300
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Děkuji za odpověď,ale nějak jsem nepochopila jestli si můžu prát sama?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39301
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jana napsal:
Děkuji za odpověď,ale nějak jsem nepochopila jestli si můžu prát sama?

...v osobnom voľne je dokonca odporúčané vykonávať akékoľvek zručnosti/dovednosti, teda:
aj prať, obšívať a pod; okrem: opíjania sa, fetu alebo tripov, či iných - podobných úletov.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39303
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Díky
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39304
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jano, my jsme si v Bohnicich prali sami, nez zmenili podminky a nasmlouvali centralni prani pres nejakou firmu. To bylo peklo. Vraceli se nekompletni ponozky, jine veci atd. Tak jsme ukecali sestry, ze nez odnesou pracku, muzeme ji i na dale pouzivat, kdyz o tom nebudeme nikde mluvit.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39330
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Zdravím Michale,tak to jsem si myslela,že to nebude tak jednoduché s tím prádlem,tak nevím jak to dělat...
A pomohlo ti to aspoň,ta léčba?Nějak si nejsem jistá jak to tady čtu.A nevím jak bych zvládla tu buzeraci,celý život po mně někdo řval.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39332
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Az tam budes volat ohledne terminu prijeti, zeptej se, jak to maji s pranim pradla. Vetsina lidi mela s sebou dostatek pradla, takze to ze se vyprane komplet pradlo vratilo az po 14 dnech se resit nemuselo.

No, pomohlo. Ja tam byl bohuzel (zpetne videno) jen 1 mesic. Kdyz jsem po mesici vysel, svitilo venku slunce, krasne jarni pocasi. Piti mi vubec nechybelo (jsem si myslel). Vratil jsem se (bohuzel(?)) k byvale partnerce , detem a stejne praci. Souziti s byvalou partnerkou bylo pro me posledni rok, mozna i vice hodne stresujici. Po navratu jako bychom zapomneli, co se mezi nami stalo a fungovali jsme jako rodice a partneri. Bohuzel pro me jsem v sobe nemel vse vyresne. Stacilo aby se to nakomulovalo a pak uz stacilo: "a stejne to nema smysl" a prvni lahev piva a pak uz jsem v tom lital rok. Ono to samozrejme melo smysl, nepit. Ale nepit kvuli sobe ne nekomu jinemu a kvuli sobe se zmenit - svoje navyky, zvyky. Ted po roce jsem to vzal z jine strany. Tak uvidim, jak mi to pujde. Ted je to teprve mesic. Alko sny ustupuji, vecerni vnitrni pnuti taktez, uz usinam i do 15minut a spim celou noc. Chute napit se piva prichazeji a zase odchazeji. Uz ty myslenjky jen pozoruji a smeju se tomu, jaky jsem byl blbec. Jako zachranou brzdu, kdyby melo dojit k relapsu, beru 2x tydne Antabus + 2x denna AD. Chodim do Sananimu 1x tydne individualni terapie a od priste + 1x tydne skupinova terapie. Jak jsem psal, uvidim, jak mi to pujde dale. Vecer se pochvalim za strizlivy den a vecer, rano si reknu: "dnes nepiju a co bude zitra, uvidime". Nedavam si ohledne nepiti zadne cile. Spis se snazim menit sve stare navyky.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter