Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...104105106107108109110111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#26904
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok  
V KAŽDÉ PŘIZNANÉ SLABOSTI JE UKRYTA OHROMNÁ SÍLA
řekla Jana Mertosová a po padesáté odfrčela do léčebny.
...

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26925
Re: Tak jsem opět začal Před 9 rok  
To mi připomíná tu od Božky Němcový. Píše: "Čistota je půl zdraví, řekla babička, a zametla hovno pod koberec"
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35330
Re: chovani Před 7 rok, 9 měsíce  
Marcela napsal:
V období mého pití jsem nemyslela na nic jiného než na to, kdy se budu moct napít, kde alkohol koupit, kde ho vypít, aby mě nikdo neviděl, aby to nikdo nepoznal( vždy to poznali). Stále jsem lhala sobě i druhým, vymlouvala se, schovávala.

Ano, tohle ochromení mozku je strašné, protože člověk nemůže nic pořádně dělat a nic si užít, pořád je jakoby duchem nepřítomen. To věčné plánování a bažení po alkoholu je peklo. Už bych to nechtěl nikdy zažít, doufám, že vydržím abstinovat do smrti.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39526
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
Zdravím všechny,právě jsem dočetla celé toto vlákno které začalo před
6lety,kde jsou ti co tak bojovali s alkoholem?Tak odhodlaní přestat,to opravdu zas všichni kromě Liby a Jana Mertosové znovu podlehli alkoholu?Anebo už jsou z toho venku?Postupně mizeli po roce a objevili se další.Až mě popadlo zoufalství,že to opravdu nelze?zvládnout.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39527
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
to si fakt čitala všetko? Ako dlho?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39529
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
Krtku,no jo všechno ,četla jsem to od pátku do neděle ,celkem jsou tam vypsané dost pohnuté osudy a pocity,jak jsou zasaženy alkoholismem,no nebylo mi z toho radostně..
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39535
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
Nepropadal bych zoufalství, určiě existuje skupina lidí, která abstinuje víc let a jen sem prostě nepíše, přestalo je to bavit, nemají co dál nového napsat, píší stále akorát my důchodci a jeden stalker důchodce aby nezapomněl , občas se někdo vrátí jako JanaK, Marek Pooh, Bohouš a Liba přestala psát po zavedení povinné registrace a Jana M. tuším po devítil letech do toho vlítla znova a tvrdě, co s ní je netuším, možná si vzpomnněla a čte tady, na netu a tady fóru lze dokonce najít číslo obou dam, jestli fungují nevím... zkrátka to časem omrzí a najde se jiná činnost jak vyplnit volný čas...

Jani věř si a nezhoršuj si to sama negativníma myšlenkama a pocitama, nebabrej se v tom moc a prostě si řekni- bude líp, nemusí to dopadnou tak zle jako ty příběhy lidí co sem psali, píšou... hlavu hore!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39537
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
Jana napsal:

...kde jsou ti co tak bojovali s alkoholem?Tak odhodlaní přestat,to opravdu zas všichni kromě Liby a Jana Mertosové znovu podlehli alkoholu?Anebo už jsou z toho venku?Postupně mizeli po roce a objevili se další.Až mě popadlo zoufalství,že to opravdu nelze?zvládnout.

No práve tá Jana Mertosová, ktorú spomínaš to myslím neskôr nezvládla. Je to niekde v nejakej téme. Len už nepamätám kde a kedy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39543
Re: chovani Před 7 rok, 6 měsíce  
Jo,psala ,že byla asi 4 nebo 5krát na léčení,celkem hodně o sobě napsala.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39823
Re: chovani Před 7 rok, 5 měsíce  
Perte jsi v pohodě?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...104105106107108109110111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter