Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29568
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak dobrou cestu, a někdy se ozvi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29569
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tomáš napsal:
Ježíš řekl svým apoštolům: "Dal jsem vám moc šlapat na hady a štíry a přemáhat všechnu nepřítelovu sílu a vůbec nic vám nebude moci uškodit. Ale radujte se ani ne tak z toho, že se vám podrobují zlí duchové,
spíše se radujte, že vaše jména jsou zapsána v nebi."


Tomáši, nic ve zlým, držím Ti v Tvé abstinenci palce, ale na rovinu: I když už od půlky června jsem - pokud jde o alkohol - "čistej", tak kdyby mě někdy v budoucnu měly napadat takový příspěvky jako je tenhle Tvůj, tak to radši začnu chlastat znova
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29570
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
nemá tohle Tomáš z návštěvy AA ??? Dost mi to na to sedí
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29571
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak to z AA jistě není.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29572
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Víra uzdravuje. Je jedno jaká, křesťanská, buddhistická, jakákoliv. Přejme mu to. Každý člověk si musí najít svou cestu sám.

No nevím jestli to zde někdo zamkne, shiki spamer nebo jak vesele řádí dál. Tamto už musí být úplně vymletý mozek.

Pěkný večer
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29573
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tomáš napsal:
Nic se neděje. Jdu žít život. Sám za sebe. Našel jsem se.
Mějte se.

super,přeji úspěch,ono jeto krásné tomáši žít bez alkoolu a taky bez aaček a léčeben.a pro vás ostatní jde to,člověk musí zažítpád a pak ví,anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29595
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Dobrý večer.

Ono je toho hodně co jsem zažil a ještě více jsem zažil za poslední měsíce. Je to nad rámec nějakého pouze alkoholu. Alkohol mě skolil, a asi byl mým průvodcem, ale nejsem si zcela jistý, jestli on je ten hlavní viník.

To vše zjistím až časem.

Stále si nejsem jistý, jestli mi dotyčná osoba více pomohla, nebo více ublížila. Nechci psát v hádankách, ale nechce se mi vše psát úplně do detailu. Stejně by mi asi nikdo nerozuměl.

Jednoduše, vše špatné co jsem zažil a co jsem udělal, bylo pro dobrou věc. A nevím, jestli to byl záměr někoho jiného mě uzdravit, anebo jsem si jen vybral takovou cestu. Hrozně těžko se na to dá odpovědět. Myslím si, že to byl boží záměr, nakonec mi ale vyvstává i možnost, že je někdo skutečně někde jinde než já, a je to on, kdo mi změnil život za pomoci ďábla. Jen to prostě nechce říct.

Může mít ale někdo skutečně rád? Když nic necítí? Toť otázka.

Hezký večer.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29597
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tomáši, nechceš si psát deník?Časem bys došel k odpovědím, co tě trápí.Papír snese víc, než mluvení, a třeba poznáš lépe sám sebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29599
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Tomáš napsal:
Dobrý večer.

Ono je toho hodně co jsem zažil a ještě více jsem zažil za poslední měsíce. Je to nad rámec nějakého pouze alkoholu. Alkohol mě skolil, a asi byl mým průvodcem, ale nejsem si zcela jistý, jestli on je ten hlavní viník.

To vše zjistím až časem.

Stále si nejsem jistý, jestli mi dotyčná osoba více pomohla, nebo více ublížila. Nechci psát v hádankách, ale nechce se mi vše psát úplně do detailu. Stejně by mi asi nikdo nerozuměl.

Jednoduše, vše špatné co jsem zažil a co jsem udělal, bylo pro dobrou věc. A nevím, jestli to byl záměr někoho jiného mě uzdravit, anebo jsem si jen vybral takovou cestu. Hrozně těžko se na to dá odpovědět. Myslím si, že to byl boží záměr, nakonec mi ale vyvstává i možnost, že je někdo skutečně někde jinde než já, a je to on, kdo mi změnil život za pomoci ďábla. Jen to prostě nechce říct.

Může mít ale někdo skutečně rád? Když nic necítí? Toť otázka.

Hezký večer.

Milý Tomáši,
je jasné že jsi byl silně zamilován,tak si polož otázku proč jsi se vlastně opíjel místo abys byl zpitý láskou?Oan t tak nemusela cítit a to jak jsi byl opilý ji od tebe odpuzovalo,ALKOHOLIK SE CHCE LITOVAT A VIDÍ CO NENÍ.polož si otázku vydržel bych to naopak?byla by denně namol neutekl bych od ní ?naslouchal bych jí v jejím alkoholověm opojení,?Věř že ty bys utekl daleko dřív,ženy jsou trpělivějši a chcou pořád zachraňovat,ale nemám patent na rozum a mohu se mýlit.Přeji mnoho sil ke dnům bez alkoholu,je to tak úžasné vstát ráno a vidětnezkalené se žízní tak pouze na kafíčonebo čaj,nadechnout se čerstvého vzduchu,je tolik krásných maličkostí které opilý nevidíš,lásku kterou jsi ztratil nehlej jdi dál,ona ti už pravděpodobně neuvěří,pokud jste plánovali rodinu tak je nebezpečí že by tobylo daleko horší.nikdy bych už nechtěla napraveného alkoholika,můj bývalý je pořád stejný a vlastně horší,za chvili z něj bude bezdomovec,důchod mít nebude,má 850tisíc dluhů,nahánějí ho exekutoři.Svoji novou lásku dostal do milionoveho dluhu,je v insolvenci,já jsem vlastně mněla štéstí,zaplatila jsem pouze 450tisíc,je to fajn jsem z tohovenku a můžu i za to sama .takže nežehrejte na osud milí alkoolici ano můžeme si za vše sami.za vzlety i pády,přeji vám at se z toho dostanete,aˇpochopíte,
že život máte jen jeden,a máte ho v rukou .Já to pochopila pádem na vlastní držku a děkuji za to bohu.dal mi šancia já už ji nepromarním.alkohol v jakékoliv formě nikdy nevezmu do
úst.tak milý Tomáš každý na svém životě má svůj podíl,pusť si film tajemstvi(THE SECRET),ale to asi už každý viděl,taď si pouštíM muž který prodal svě ferarri,bohužel zatíM u toho usnu ,ale únava je čím dál menší.Tomáši jakmile pochopíš že za to můžeš ty sám a nebudeš hážet naněkoho jiného vinu bude se ti žít líp.přeji úspěch Tobě a všem hodným lidičkám.anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29646
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 10 měsíce  
Dobrý večer.

Jsem doma z práce a řekl jsem si, že bych mohl opět obohatit diskusi o nějaké nové poznatky. Psal jsem sice, že se již nebudu vyjadřovat, ale ono mi to nějak pomáhá, a možná, že to někdo i rád čte.

Zapálím si tedy svou oblíbenou cigaretu a zkusím napsat jakýsi souhrn za tím vším a můj nynější pohled na věc. Myslím si totiž, že jsem nakonec našel důvod mého problému s pitím.

Psal jsem původně, že se mi hroutí svět jako domeček z karet, kvůli mému pití jsem se postupně dopracoval ke stavu mysli, který byl sebedestruktivní, ubližoval především tedy mě, pak nejbližším a následně mému okolí. To všichni víme. Mám teď trochu jiný pohled na věc, vrátím se k tomu později v příspěvku*.

Byl jsem v pohodě nějakou dobu a na doporučení lékařky jsem si doplnil pomocí léků serotonin v mozku, přestal pít a našel jsem si spřízněnou duši, (přítelkyni). Zamiloval jsem se do ní. Nic zvláštního. Navštěvovali jsme se o víkendu, bylo to poměrně daleko.

Po nějaké době jsem se k ní odstěhoval a vše se zdálo být v pořádku. Teď vím, že jsem na tom nebyl moc dobře po psychické stránce i přes ony léky a také kvůli tomu, že jsem zjistil, že je něco na onom vztahu zvláštního. Něco co jsem ještě nepoznal. Dívka, kterou jsem miloval měla zvláštní charisma, byla okouzlující, věděla co chci, uměla se chovat, imponovala, atd. atd. Zkrátka jako by to byla ta ideální partnerka ač o 5 let starší. Vůbec mi to nevadilo.

První setkání s jejím otcem mě jaksi překvapilo. Mdlý pozdrav, bez jakéhokoliv prožitku a pocitu. Prostě čau s posměšnělím úsměvem, zanechávajíc ve mě pocit lhostejnosti. No nic.

Trochu to zkrátím ať se neopakuji. Byli jsme spolu pouhé tři měsíce a za tyto tři měsíce jsem se ukázal, jak na tom jsem. Vztah skončil, já se odstěhoval (ba utekl) a začal trochu žít.

Jsem střízliv asi něco přes měsíc. A na povrch se dostávají zpětně myšlenky, prozření, informace, a vůbec vše nabírá na obrátkách a vše jsem pochopil. Alespoň si to myslím. Takže nyní pozorně čtěte.

Zamiloval jsem se do ženy, která je psychopat. Říká se jim tak. Není to hanlivé slovo, jen je to prostě označení člověka, který nemá duši. Nemá emoce, nemá empatii, neprožívá skutečné pocity, zkrátka je jako stroj. Má naučené pouze nějaké pragmatické chování, mantinely, které jí pravděpodobně museli tlouct do hlavy, aby nebyla například kriminální živel, nebo něco podobného.

Celou dobu co jsem u ní bydlel, (při navštěvování to nebylo tak znát), jsem něco, co jsem prožíval neznal. V tom jejím světě bylo cosi divného. Já to stále nechápal. Stále jsem tam cítil u ní doma prázdnotu. Nenaplnění čehosi, co dělá vztah s láskou tu kombinaci toho krásného, doplňujícího. Bylo to velice frustrující, a protože jsem nebyl opora a měl chlastem zamlžené vnímání a mysl, pořád jsem to nějak přehlížel a věřil jsem, čemu jsem věřit chtěl.

Inu, po rozchodu mi to nedalo. Chovala se divně, komunikovala nepřímo, většinou přes třetí osobu, nebyla akceptovat jediný můj názor, když jsem se jí zeptal na nějaké pocity, tak to brala jako útok na ní, nikdy mi nic nevěnovala, srdce z pouti zbaštila se svým synátorkem, neměla svědomí, byla náladová, chovala se jinak když byla jen se mnou, ale pokud přišel otec, najednou z ní byla úplně jiný osoba! To bylo šílený...

No - výsledek je nyní takový, že jsem nastudoval spoustu literatury za těch pár dní o lidech jako je ona. Se zatnutým dechem jsem četl tucty informací o ní. Já jí tam našel. Viděl jsem najednou s kým jsem to byl a do koho jsem se zamiloval. Nemusím připomínat, že když jsem si nakonec vše pořádně přečetl a tyto informace mě obklopily ze všech stran, zůstal jsem v němém ohromení!

Málem jsem to nerozchodil. Celý den jsem byl v šoku a ještě následujících několik dní. Nejhorší na tom je ale to, že jsem se v tom koupal, i když mi předhazovala celou dobu INDÍCIE, že taková je. Můj bože. Kdybych to věděl, třeba bych se choval celou dobu jinak. Něco nastudoval už onehdá a třeba se jsme to mohli nějak rozumně vyřešit, ... ale znáte to, kdyby měli ryby plíce ...

Pokud je někdo zvědavej, klikněte si na tento odkaz, kde najdete přesně z 90% člověka (ženu), se kterou jsem žil v jedné domácnosti. A nevydržel to déle, než tři měsíce!
odkaz: www.elyna.wz.cz/faq.htm

V tu chvíli jsem zjistil, že jsem již nad věcí a že je vše ztraceno. Naštěstí odezněla během pár hodin i láska k ní. Vychází totiž z toho to, že to vše od začátku byla jen manipulace - se mnou. Jelikož necítí pravou lásku, bylo to jen hrané divadlo. Je to bohužel tak. Jsem s tím smířený a nelituji toho. A vlastně mě to ani nemrzí, sex s ní byl moc fajn, tak alespoň tak.

No, takže jsem prostě naběhl do náruče skutečné psychopatce (TYP: DEPRIVANT), která si se mnou hrála proto, aby se nenudila a aby se pobavila. Tito lidé mají strašně nudný život, potřebují nějaké změny, impulsy pro to, aby se cítili trochu fajn. Jinak žijí strašně ubohý, deprimující a jednosměrný život. Jsou to takové strojky. Lidi, bez potřeby. Někde jsem snad četl i, že mají mozek pralidí. Evoluce tuhle větev zúžila na 1%. Takže se s nimi do budoucna nepočítá.

Přesto však sebrala kus mého já a pěkně si s ním pohrála. Za přítomnosti svědků jako je její nevlastní otec (nevím zda-li on také), její matky alkoholičky, a jejího syna. Jejích tří spolužáků z gymplu a její jedné kamarádky, která jí pomohla kdysi, když neměla nic a přišla s igelitkou, že nemá kde bydlet. To už ale odbíhám od tématu.

Co z toho vyplývá.

Našel jsem si ženskou, srazila mě k zemi, utekl jsem a prozřel jsem. Stále jsem si ještě nějakou dobu myslel, že mě chce zlepšit, já i chtěl, ale ono to bylo horší a horší. Našel jsem si onu literaturu našel ji přesně tak, jak to popisuje odborná literatura. Skutečně. Není to nějaký výmysl, nebo fantazie. Je to holá realita. Všechno zapadlo, do posledního puntíku!

Já si z toho odnáším dost silné zážitky, předně - přestal jsem pít. A navíc jsem pochopil, že mám také problém. Nejsem tedy psychopat, ale mám určité sklony k narcismu, což může být jádro mého problému s alkoholem.
Dokázal jsem to teď úplně vysadit. Nicméně zase kouřím poměrně dost cigaret, takže se to někde stále tluče.

Nastudoval jsem však také další oblast psychologie a jsem připraven vyhledat odbornou pomoc, která slibuje, že je možné pomocí terapie a terapeuta vyléčit moji poruchu a uzdravit se.

Na závěr snad jen to, že chci co nejdříve zapomenout. A pomalu se to daří. ... Ona má vyhráno, psychopati umí zapomenout do pár minut když chtějí.

Tak, co na to říkáte? Docela psycho co? No - připadá si trochu jako, že jsem se znova narodil teď bez toho chlastu, a když o tom tak přemýšlím, tak si říkám, KURVA co se to v tom světě děje!

Hezkou dobrou noc a zbytek víkendu.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter